הפיתרון הישראלי שיאבטח את קרן הפנסיה במקסיקו

קבוצת ח. מר חתמה על חוזה עם ארגון ממשלתי במקסיקו להטמעת פיתרון סייבר למניעת הונאות בקרן הפנסיה של הארגון. הקבוצה תספק גם תוכנית לאומית להתאוששות מאסון, במסגרת החוזה

ח. מר תעשיות (ת"א: מר), המתמחה באספקת פתרונות Turn Key בתחומי הביטחון, המודיעין והתקשורת, הודיעה כי חטיבת הביטחון זכתה בפרויקט לפיתוח והטמעת פתרון סייבר ופתרון למניעת הונאות עבור קרן הפנסיה של ארגון ממשלתי במקסיקו. מטרת הפרויקט היא אבטחת ההכנסות שמגיעות אל קרן הפנסיה, ומניעת הונאות פיסיות ודיגיטליות.

במסגרת ההסכם, עליו חתמה הקבוצה, תספק חטיבת הביטחון, בשנתיים הקרובות, שירותי תכנון של המחלקות וצוותי הארגון, ותטמיע תהליכי IT, תוכנית המשכיות עסקית ואת מדיניות אבטחת הסייבר שלו, כמו גם תוכנית לאומית להתאוששות מאסון. על מנת לממש את מדיניות הסייבר החדשה, קבוצת מר בשיתוף עם חברת IPSec יקימו בארגון מערכת טכנולוגית חדשה, אשר תכלול מערכות למניעת פריצות לרשת, ניהול תהליכים עסקיים, ניטור פרצות באבטחת ה-IT, טכנולוגיה לבקרת כניסות לרשת, מניעת זליגת מידע וקידוד אבטחה.

בשלב הסופי, תספק קבוצת מר לארגון שירותי הדרכה לשם העברת ידע ויצירת מודעות לנושא האבטחה על כל צדדיו.

חטיבת הביטחון של קבוצת מר תציג את פתרון הסייבר ופתרונות אחרים שפיתחה בתחום המודיעין והבטחון, בביתן בתערוכת הביטחון הלאומי HLS, שתתקיים ב-9 עד 12 בנובמבר.

You might be interested also