המערכות הישראליות במונדיאל

חברת NICE הודיעה כי רשויות ברזיל הטמיעו את מערכות NICE SITUATOR במהלך אבטחת משחקי הכדורגל בגביע העולם

חברת NICE הודיעה בסוף השבוע כי עיר גדולה בברזיל פרסה את פתרון NICE Situator על מנת לסייע באבטחת הקהילה וטורניר הכדורגל הגדול בעולם שיתקיים בברזיל בין ה-12 ביוני ל-13 ביולי 2014. נייס תמשיך לשתף פעולה עם השלטונות המקומיים גם אחרי הטורניר כחלק מפרוייקט רחב יותר של Safe City, המיועד להגן על מיליוני תושבי המקום.

פתרון NICE Situator נבחר כמרכיב העיקרי של מרכז השליטה והבקרה המשולב אשר יפקח על הבטחון והאבטחה באחת הערים שיארחו את משחקי הכדורגל. המרכז משלב 24 סוכניות ממשלה אשר ימנפו את NICE Situator לחיזוק ההתמצאות הסביבתית ותהליכי קבלת ההחלטות והתגובה לאירוע. במקרה של אירוע בטחוני, תהיה לכוחות הבטחון גישה מיידית לווידיאו בזמן אמת מאלפי מצלמות הווידיאו וכן חלק מתוכנית התגובה יתבצע בצורה אוטומטית .

"אנו גאים על בחירתנו לפרוייקט Safe City זה אשר במסגרתו תאבטח נייס את אחד מאירועי הספורט הגדולים בעולם", אמר כריס וודן, נשיא החטיבה הבטחונית של נייס. "השילוב הייחודי של הנסיון והטכנולוגיה מאפשר לנו להתמודד עם פרוייקט אבטחה ברמת מורכבות כה גבוהה, וזאת בהמשך להצלחת מיזם ה- Safe City שלנו במהלך אולימפיאדת החורף 2014 בעיר סוצ'י שברוסיה".

בסיום הפרוייקט יהיה NICE Situator המרכיב העיקרי של פתרון מקיף לכל העיר המשלב מספר רב של מערכות מעקב בוידיאו, כולל NiceVision, (מערכת הווידאו של נייס) ומחבר אלפי מצלמות וחיישנים. הפתרון ישלב גם מידע הנאסף מתוכנת ניתוח התנהגות, ניתוח מדיה חברתית, בקרת גישה ומערכות גילוי חדירה ואש. המפעילים ישתמשו ב-Situator לניטור וניהול הבטחון במגרש הכדורגל, בבתי המלון, במערכת התחבורה, בשדה התעופה ובאתרים אחרים בעיר. הפתרון ישלב גם מערכות שילוח צוותי תגובה ממוחשבת (CAD) על מנת לסייע למפעילי מרכז שירותי החירום לנהל אירוע הנמצא בהסלמה.

You might be interested also

The prime minister of Italy, Mario Draghi. Photo: REUTERS/Remo Casilli

Italy establishes national cyber agency

PM Draghi warned that the level of Russian interference online "has become truly alarming", while the Minister of Innovation said that 95% of public administration servers do not have adequate protection