המוצר שייגן על הגיבוי שלכם

מוצר ייחודי של חברה ישראלית מספק גיבוי חשמלי להתקני קצה. המערכת מוזנת על ידי המתח המועבר על גבי כבל תקשורת הנתונים

חברה ישראלית בשם Energy Re-Connect פיתחה מוצר ייחודי שמספק גיבוי חשמלי להתקני קצה המחוברים באמצעות Power over Ethernet או בקיצור POE. ה-PdbU הינה מערכת גיבוי מתח לציוד קצה המוזן על ידי המתח המועבר על גבי כבל תקשורת הנתונים.

"הכל התחיל מזה שהפסדתי עסקה", מסביר רוני הרצל שאחראי על פיתוח המוצר. "ניגשתי למכרז של התקנת מצלמות IP בתחנות התדלוק של דור אלון. במכרז הקב"ט ביקש מצלמת IP באיכות של 10 מגה/פיקסל עם מערכת הקלטה. אני הבאתי את המצלמה. "את המצלמות בתחנה התקנו בגובה. לאחר ההתקנה, הקב"ט שואל אותי אם המצלמה כוללת יכולת של הקלטה מקומית, ולא רק מרוחקת. הסברתי לו שלא ביקשו את זה במכרז, ואין לי מצלמות כאלו. הבנתי שהפסדתי את העסקה. בדרך הביתה חשבתי על הפתרון של גיבוי POE ל-POE".

אמצעים שניזונים מ-POE נפוצים בתחום ה-HLS והאבטחה הפיזית כמו מצלמות אבטחה, מערכות בקרת כניסה, טלפונים שולחניים, מחשב רזה בתחנת עבודה וכן קיימים התקני תקשורת רבים שמקבלים אנרגיה בצורה זו. המרכיב הקריטי הוא המצלמה. אם כבל הרשת נחתך או אם יש בעיה עם רכזת ה-POE, יש צורך בגיבוי. כך גם במקרים של מתח לא יציב בכבל. לפי התקן, המרחק המירבי לחיבור צרכן POE לספק מתח ב-POE הוא 100 מטרים.

אפשר לחבר רפיטר שמגדיל את הטווח בעוד 100 מטרים. המוצר של Energy Re-Connect עובד בתקן IEEE 802.3af PoE.. הוא מקבל 13 וואט, ומוציא 11 וואט. "מצלמה ממוצעת לוקחת בין 4.5 - 5 וואט. אז אם המוצר שלנו אפשר לגבות שתי מצלמות או מצלמה ונתב קטן", מסביר הרצל.

"הגיבוי מספיק לשעה וחצי. קבוע זמן של אירוע ביטחוני מהרגע שחתכו את הכבל עד להגעת כוחות הוא בממוצע 5 דקות, כך שמדובר בפתרון שמתאים למרבית סוגי התרחישים".

לסיקור המלא לקראת כנס האנרגיה 2015, לחצו על הקישור

You might be interested also