דרושים יזמים למלחמה בטרור

100,000 דולרים. זה הפרס שיקבל הזוכה בתחרות חברות ההזנק שיציגו פתרונות ללחימה בטרור. התחרות נערכת בחסות משרד ההגנה האמריקאית ומאורגנת ע"י פורום MIT ליזמות

photo by:shutterstock.com

בימים אלה מתקיימת תחרות לחברת הסטארטאפ המבטיחה ביותר בתחום טכנולוגיות ללוחמה בטרור. הפרס הראשון - 100,000 דולרים. החברות המשתתפות צריכות להציע פתרונות שאינם בתחום הסייבר.

התחרות הינה בחסות משרד ההגנה האמריקאי ומאורגנת ע"י פורום MIT ליזמות. השלב הסופי של התחרות בו יוענק הפרס יתקיים במסגרת כנס מכובד, עם פאנל דוברים בינ"ל, באוניברסיטת ת"א. זוהי פעם ראשונה שמשרד ההגנה האמריקאי יוזם פרויקט, שמטרתו לאתר ולקדם חברות סטארטאפ ישראליות פורצות דרך, מתחום האבטחה והביטחון.

חברת ההזנק צריכה להיות בשלבים מוקדמים עם הכנסות או השקעה עד סך של 10 מליוני דולרים. כמו כן, יכולים להשתתף בתחרות מחקרים אקדמאיים. הפתרונות צריכים להיות בשלב של הוכחת יכולת (Proof of Concept). הפתרון יכול להיות גם אב טיפוס במעבדה או תוצר דומה. החברה צריכה להחזיק בבעלות על זכויות הקניין (IP) של הפתרון. לחילופין, היא יכולה להחזיק ברישיון שימוש ב-IP.

שלב הגמר יתנהל בכנס בתאריך 21.1.2015 בתל אביב. הזוכה יקבל את הפרס הכספי ממשרד ההגנה האמריקאי, ויתר החברות שישתתפו בגמר יזכו ללווי של מנטור מקרנות הון סיכון מובילות וחשיפה לפרויקטים ממשלתיים.

מועד אחרון להגשת הצעות הוא תאריך 14.11.2014. מיד נוסף אפשר למצוא באתר
mit-forum.org.il./>

You might be interested also