דיווח: משלוח נשק אמריקאי ייצא לדרכו בקרוב

העיתון "הארץ" מדווח כי משלוח הנשק שהוקפא, על פי הפרסומים, ייצא בקרוב בדרכו מארה"ב לישראל. העיתון מצטט גורם ביטחוני שטוען כי "החסמים שהביאו לעצירת המשלוח - הוסרו"

האם ישראל עומדת לקבל סוף סוף את משלוח הנשק מארה"ב? עיתון "הארץ" מצטט מקור במערכת הביטחון שטוען כי בעקבות התקדמות במגעים בין ארה"ב לישראל, צפוי לצאת לדרכו בקרוב משלוח נשק לישראל שהוקפא - כך לפי פרסום בארה"ב.

על פי "הארץ" בימים האחרונים הביעו בישראל אופטימיות בנוגע למשלוח הנשק. מקור ישראלי אמר כי החסמים שהביאו לעצירת משלוח הנשק, שחלקם היו בירוקרטיים, הוסרו.

כזכור, לפני כשבועיים פורסם בעיתון האמריקאי "וול סטריט ג'ורנל" כי משלוח נשק אמריקאי הוקפא בהוראת הבית הלבן. המשלוח שהוקפא כלל טילים מסוג "הלפייר" ותחמושת נוספת. על פי העיתון האמריקאי ישראל ביקשה את התחמושת על מנת לעשות בו שימוש בלחימה ברצועת עזה.

במקביל, הירי מעזה לעבר ישראל נמשך: מטח נורה בשעות הבוקר לעבר הדרום, המרכז והשפלה. מערכת "כיפת ברזל" יירטה רקטה שנורתה לעבר תל אביב, באשקלון ישנם מספר פצועים קל מרקטה שפגעה ישירות בבית בעיר.

חיל האוויר המשיך לתקוף מטרות טרור ברצועה. במהלך הלילה הותקפו 15 יעדים. בד בבד נמשכים המאמצים בקהיר לשוב לשולחן המשא ומתן על מנת להביא להפסקת אש בלחימה.

You might be interested also