דור העתיד

קבלו הצצה למחנות קיץ לילדים ללימוד טכנולוגיה - בניית סטארטאפים, מדע, ייזמות וסייבר

(צילום: BIGIDEA)

מטפחים את הדור הבא: ברוכים הבאים ל - BIGIDEA מרכז מחנות קיץ בינלאומיים בישראל לבני נוער מכל העולם בתחומי הטכנולוגיה , מדיה דיגיטלית, מדע , יזמות ואנרגיה, מיזם משותף למספר צעירים, יוצאי יחידות טכנולוגיות.

״כשהורים מסתכלים כיום על BIGIDEA הם חושבים השקעה בעתיד מוצלח יותר לילדים שלהם. אומר מנכ״ל החברה ואחד ממייסדיה, דותן טמיר.

BIGIDEA הינה "זירת אימונים" ייחודית וראשונה מסוגה בישראל לבני נוער מכל העולם שמבקשים ללמוד מה הופך את ישראל למעצמת הסטארט אפ. "בני הנוער שמגיעים אלינו מכל העולם עוברים חוויה מאוד ייחודית ובקרב, מעל 95 אחוזים מהם, תמימות דעים כי יגיעו שוב בשנה הבאה", מוסיף דותן ומספר כי החניכים נהנים גם מפעילויות "אן פלאגד", ממזג אוויר המצוין, חוף ים רחב ידיים והמתחם היפיפה שמאפשרים לחניכים ליהנות מפעילות פאן חוויתי בשעות שבין הסדנאות: בין שאר הפעילויות גלישת גלים, בריכה ,מגרשי ספורט , אולם תאטרון, אמפי להופעות ועוד...

המחנה ממוקם במתחם מאיר שפייה , כפר נוער בשיפולי הכרמל. במקום מעבדות מחשבים ורובוטיקה ברמה הגבוהה בעולם והמדריכים המנוסים בעולם בתחומם. "המחנה הוא בראש ובראשונה מקום שבאים אליו כדי ליהנות מחופשת הקיץ", אומר דותן טמיר, מנכ"ל החברה, "אך הוא גם פלטפורמה לפריצה של בני נוער אל תודעת עולם ההיי טק, אל פיתוח הכישורים הטכנולוגיים שלהם, היזמות, היכולות המדעיות שלהם וחשיפתם אל מקצועות נוספים שתמיד רצו להכיר. ההורים, סומכים עלינו כי הילד האישי שלהם יצא מהמחנה לפחות מארק צוקרברג", מחייך דותן, "ואנו מאוד משתדלים לעשות זאת... כל ילד שמגיע אלינו הוא יהלום בלתי מלוטש וביחד אנו מוצאים את הנישה שמתאימה להם, את התחביב המועדף ואת היכולת לראות את התמונה הגדולה שמעבר למסך המחשב בפיתוח הכישרון שלהם".
 
BIGIDEA מציעה כיום מגוון רחב של מסלולים. ראשית, היא מהווה זירה מקשרת בין בני נוער מכל העולם שלהם מטרה ועניין משותפים, טכנולוגיה, מדע, יזמות, הייטק וישראל. שנית, החברה מהווה פלטפורמת הפצה ליזמות ישראלית ברחבי העולם כשהמפיצים הם בני נוער שטעמו את הטעם המיוחד שיש לישראל להציע בתחומי ההייטק. בין "לקוחותיה" של BIGIDEA ניתן למצוא בני נוער מעשרות מדינות בעולם. לצד ילדים מצרפת, ספרד, שווייץ, גרמניה, נורבגיה ואוסטרליה, גם בני נוער ממדינות אפריקה ודרום אמריקה, המון ילדים מארה"ב וקנדה ויש כמובן גם ייצוג לסין, הונג קונג ועוד.

You might be interested also