גילת השלימה את מכירת ספייסנט

שוויה של ספייסנט לצורך המכירה מוערך בכ- 16 מיליון דולרים

ארז ענתבי, מנכ"ל גילת רשתות לווין

חברת גילת רשתות לוויין הודיעה היום (ד') כי היא השלימה את מכירת החברה הבת ספייסנט (Spacenet Inc) לחברת סייג'נט (SageNet) הממוקמת בטולסה, אוקלוהומה. שוויה של ספייסנט לצורך המכירה מוערך בכ- 16 מיליון דולר ונתון להתאמות והוצאות שונות לאחר סיום המכירה.

בגין העסקה, אשר נסגרה בהתאם לתנאים שנקבעו בחתימת ההסכם באוגוסט, צפוי להירשם הפסד הון של 1 עד 3 מיליון דולר, הכולל תשלומים בנקאיים, משפטיים והוצאות נלוות נוספות. כתוצאה מסגירת העסקה, מתאימה גילת את יעדי ההנהלה לשנת 2013 על מנת לשקף את החרגת תוצאותיה העסקיות של ספייסנט מתוצאות החברה. ההכנסות הצפויות לשנת 2013 הינן של כ - 230 מיליון דולר בהשוואה ל – 310 מיליון דולר ושיעור ה - EBITDA הצפוי הוא של כ – 7% בהשוואה ל – 6%.

"אנו שמחים מאד להודיע על סגירת עסקת המכירה של ספייסנט לסייג'נט", אמר ארז ענתבי, מנכ"ל גילת רשתות לווין. "אנו מאמינים כי זהו צעד חשוב אשר יחזק את המיקוד האסטרטגי של גילת כחברה המספקת טכנולוגיית תקשורת לוויינית." "ספייסנט היתה חלק מגילת במשך 15 שנים, ואנחנו מלאי הכרת תודה לכל עובדיה על מסירותם ושירותם", הוסיף ענתבי. " ספייסנט תוסיף להוות שותפה אסטרטגית ולקוחה חשובה של גילת ואנו נמשיך לעבוד עם ספייסנט במגמה לסייע לה בצמיחה מהירה וחזקה יותר בשוק שירותי הרשתות המנוהלים בצפון אמריקה".

You might be interested also

A poster depicting Syria's President Bashar al-Assad is displayed in front of damaged buildings in the city of Homs on May 23. Photo: REUTERS/Omar Sanadiki

Syria's difficult rebirth

Commentary: After avoiding defeat in the civil war, Bashar al-Assad’s regime cannot easily tackle the problem of rebuilding the country. Assad finds himself needing to reconcile the difficult requirements of definitively defeating the insurgency, resolving the very severe economic situation and coexisting with the presence of cumbersome allies Russia and Iran