ברק עילם - מנכ"ל נייס החדש

עילם יחליף את זאבי ברגמן הפורש מתפקידו

נייס סיסטמס הודיעה היום כי הדירקטוריון מינה את ברק עילם, נשיא נייס אמריקה, לתפקיד מנכ"ל החברה אשר יחליף את זאבי ברגמן הפורש מתפקידו. התחלופה צפויה להתרחש לפני סוף אפריל 2014.

ברק עילם הוא מנהל בכיר בחברה מזה שנים רבות: כיום הוא נשיא נייס אמריקה, המנהלת עסקים של כ 500 מיליון דולר בשנה. לפני תפקיד זה, עילם היה ראש ארגון המכירות והמנהל הכללי של החטיבה האזרחית של נייס באמריקה. קודם לכן בקריירה שלו, הוא ייסד וניהל את קבוצת ניתוח האינטראקציות. בחמש-עשרה שנותיו בנייס, עילם נשא במגוון תפקידים בכירים בחברה וניהל היבטים שונים של עסקיה כגון פיתוח מוצר, מכירות ושיווק ושירותים.

"לברק הצלחה מוכחת בהקמת יחידות עסקיות ובהשגת תוצאות, והיתה לו תרומה משמעותית לצמיחה של נייס ולהצלחתה. במשך הקריירה שלו הוא הפגין יכולת גבוהה להוביל ארגונים, בהם צוותי מוצר ומכירות, להציג טכנולוגיות חדשות ולטפח חדשנות," אמר דיוויד קוסטמן, יו"ר הדירקטוריון של נייס. "מינוי ברק מצביע על עומקה של השדרה הניהולית בנייס. אני סמוך ובטוח כי הוא האדם הנכון להניע את נייס למיצוי ההזדמנויות הרבות בשוק, ולהוביל את החברה להמשך צמיחה בשנים הבאות".

You might be interested also