בזק בינלאומי משיקה ענן ציבורי

החברה השיקה את השירות בהשקעה של 10 מליוני שקלים. במסגרת השירות ניתן לרכוש שרתים וירטואלים לפי זמן, שירותי הגנה לאתרים בפני מתקפות DDoS ומוקד שירות לקוחות בענן

בזק בינלאומי משיקה אתה- Virtual nest, ענן ציבורי בהשקעה של כ-10 מיליון ₪ . מדובר בפלטפורמת שירות מתקדמת, הזמינה 24/7 ובלחיצת כפתור תאפשר ללקוחות לרכוש ולהפעיל שרתים וירטואליים לאחסון, גיבוי, שרתי WEB וסביבות פיתוח ובדיקות - מכל ממשק אינטרנטי. שירות זה רלוונטי גם לעסקים בינוניים, סטארטאפים וחברות בצמיחה שיוכלו להרכיב לעצמם פתרונות מחשוב בהתאם לצרכים המשתנים של הארגון.

בהמשך מתכננת בזק בינלאומי לאפשר במסגרת חנות הענן גם רכישת פתרונות תוכנה וכלים לניהול המשרד לצד פתרונות ושירותים נוספים כדוגמת רישוי, מרכזיות ומוקדי שירות בענן. באמצעות השירות החדש יוכל כל עסק קטן כגדול להשתמש בתשתיות הווירטואליות, השרידות והמגובות של בזק בינלאומי במקום במערך המחשוב הפיזי הקיים.

הענן מהווה גם פתרון לתשתיות IT בתצורת אק-הוק. כך למשל, בחברה הנערכת לכמה שעות של עומס מוגבר/ קמפיין ייעודי וכד', יכול מנהל מערכות המידע להזמין שרת לשעתיים בלבד ולכבותו עד הפעם הבאה. השרת ייכנס לפעילות תוך 30 דקות מרגע ההזמנה. באופן זה, מאפשרת בזק בינלאומי ללקוחותיה לחסוך את עלויות הרכישה, החיבור והשימור של מערכות IT מורכבות.

הענן שהקימה בזק בינלאומי מבוסס על פתרונות של יצרניות הIT המובילות בתחום זה בעולם. מערכת הניהול והאוטומציה של BMC,תשתית שרתים של Cisco, תשתית וירטואליזציה של vmware, פתרונות אחסון מבית EMC ,פתרון Load balancer לאיזון עומסים בין שרתים מבית F5 ומערך אבטחת מידע מבית Check Point.

You might be interested also