אקסלרטור לסטאראפים בתחום הסייבר

מיקרוסופט ונצ'רס ו-JVP משתפות פעולה להשקת אקסלרטור ראשון בישראל לסטאראפים בתחום הסייבר. חברה אחת, מבוגרות התוכנית, תקבל הצעה להשקעה של מיליון דולר מ-JVP Cyber Labs

יואב צרויה, שותף ב- JVP Cyber

מיקרוסופט ונצ'רס (Microsoft Ventures) וקרן הון הסיכוןJVP (Jerusalem Venture Partners) - המשקיעה הגדולה ביותר בחברות סייבר בשלב ה-Early Stage - הודיעו היום במשותף על הקמת האקסלרטור הראשון בישראל המתמקד בטכנולוגיות מתחום הסייבר. התוכנית תפעל באקסלרטור של מיקרוסופט ונצ'רס בהרצליה.

"תכנית האקסלרטור שלנו ממנפת את הנוכחות העולמית של מיקרוסופט במטרה להעניק לסטארטאפים גישה ישירה וייחודית ללקוחות ולשותפים עסקיים. אנחנו משתמשים בכוח הזה כדי לקדם סטארט אפים להצלחה. אנחנו שמחים לשתף פעולה עם JVP על מנת להציע הזדמנויות ייחודיות ליזמים באקסלרטור שלנו", אמר חנן לביא, מנהל האקסלרטור של מיקרוסופט ונצ'רס.

מחזור הסייבר של האקסלרטור יחל בספטמבר 2014 ויימשך עד ינואר 2015. סטארטאפים שייבחרו להיכלל בתכנית האקסלרטור, שתימשך 4 חודשים, יזכו לליווי וייעוץ מבכירים בתעשייה ,ייהנו מתשתית פיזית וטכנולוגית ללא תשלום, ואמצעים נוספים שיסייעו ליזמים להזניק את החברה קדימה תוך התמקדות בפיתוח טכנולוגיות ושירותי סייבר פורצי דרך.

התכנית המשותפת נועדה לאפשר ליזמים מתחום הסייבר לפתח מוצרים ושירותים המציעים פתרונות לאתגרי הסייבר עימם מתמודדים כיום חברות וארגונים גדולים ברחבי העולם. במהלך תכנית האקסלרטור יבצעו החברות זינוק משמעותי בהגדרת החזון והמוצרים שלהם, תוך אינטראקציה צמודה עם השוק ע"מ לחזק את התוכנית העסקית שלהם.

המחזור יכלול בין 6 ל-8 סטארט אפים, כאשר JVP Cyber Labs תיקח חלק בתהליך בחירת הסטארט-אפים ובהדרכתם. במסגרת המיזם המשותף, התחייבה JVP Cyber Labs להציע, בתום התוכנית, השקעה של מיליון דולר לאחד מהסטארט אפים המשתתפים, והצטרפות לחממת הסייבר של JVP בבאר שבע.

האקסלרטור של מיקרוסופט ונצ'רס נפתח ב-2012. 85% מהחברות הבוגרות של האקסלרטור גייסו 1.2 מיליון דולר בממוצע, במהלך התכנית או זמן קצר לאחר סיומה. שתי חברות בוגרות התכנית כבר עשו אקזיט בחודשים האחרונים: Kitlocate ו-Appixia.

"אנחנו שמחים לשתף פעולה עם מיקרוסופט ונצ'רס ביוזמה ייחודית זו", אמר יואב צרויה, שותף ב- JVP Cyber Labs. "יחד עם שותפי ב- JVP Cyber Labs, נמרוד קוזלובסקי, אנחנו שמים דגש מיוחד על יצירת שיתופי פעולה עם שותפים אסטרטגיים כדוגמת מיקרוסופט על מנת לסייע לסטרטאפים להצמיח פיתוחים טכנולוגיים חדשניים בתחום הסייבר, העונים לצרכי שוק אמיתיים ומשמעותיים. אנחנו מתחייבים להציע לאחד מהסטארט-אפים המבטיחים, שייסיימו את התוכנית, השקעה של מיליון דולר והצטרפות ל- JVP Cyber Labs בבאר שבע, במטרה לאפשר למיזם להמשיך לפתח פתרון חדשני ולהגיע לשלב הבטא".

לפרטים והצטרפות לתוכנית: http://www.microsoftventures.com/accelerators/telaviv.

You might be interested also