אקסויטק מכרה מערכות דוחסי וידאו למערכת הביטחון

חברת XVTEC (אקסויטק) מכרה מערכות דוחסי וידאו ברזולוציית FULL HD למערכת הביטחון הישראלית, בעסקה המוערכת בעשרות יחידות ובהיקף של עשרות אלפי דולרים. בנוסף מכרה החברה מספר מערכות לבדיקת היתכנות לגורמים שונים בישראל

חברת אקסויטק מפתחת קו מוצרי דחיסת ופריסת וידאו בפורמט H.264 וברזולוציית HD FULL המתאימים לשימושים מגוונים כמו העברת HD וידאו על תשתית ה-IP, העברת וידאו בצורה אלחוטית, ושמירת וידאו דחוס על גבי התקן אחסון (DVR).

אקסויטק פיתחה מנגנון ייחודי המאפשר לכידת תוכן מסכים באיכות אופטימאלית. בין שאר היכולות, התוכנה מתאפיינת ביכולות של: הפחתת רעשים תלת ממדית; הגדרת דינאמית של עד 16 אזורי עניין בתמונה שיקודדו בצורה איכותית; מנגנונים חכמים לשליטת על קצב הוצאת המידע הדחוס; שינוי דינאמי של כל פרמטרי הדוחס בכדי לתמוך בסביבת עבודה דינאמית; קידוד ב FULL HD בקצב של עד 60 פריימים בשנייה; תמיכה בכניסות HDMI ו HD-SDI (כניסה יחידה או שתי כניסות); תמיכה בהקלטת מסכים באיכות גבוהה; שמירה של מידע דחוס על גבי התקני איכסון כמו eSATA , USB, u Usd; והשהייה נמוכה מקצה לקצה.

החברה צופה כי גם במהלך 2014 תעמוד ביעדי המכירות שהציבה לעצמה ותמכור כ-600 מערכות ממשפחת דוחסי הווידאו. מנכ"ל החברה ישראל גורן אומר כי "החברה צופה גידול משמעותי במכירות בשנת 2014 לאור העובדה שמספר חברות מהמובילות בשוק הישראלי רכשו מערכות לאבלואציה ובדיקת היתכנות לשילוב מוצרי החברה במערכות שלהם, ועד כה הם שבעי רצון מהביצועים של המוצר. השנה אנחנו צופים למכור כ-400-600 מערכות בייצוא ושוק מקומי".

"אנו מאוד מרוצים מהעסקה עם מערכת הביטחון הישראלית וחברת ההפצה בצפון אמריקה, שכן אלו גורמים אסטרטגיים שיתרמו להתפתחות החברה ולנוכחות רבה יותר בשוק המקומי והבינלאומי", מוסיף מנכ"ל החברה. "חברת XVTEC הצליחה לעבור את יעדי פיתוח והמכירות שהוגדרו לפני כשנה ואני משוכנע שנמשיך במומנטום חיובי זה לאורך זמן רב".

You might be interested also