אנטריפוינט מקימה סניף בבאר שבע

חברת IT EntryPoint תקים סניף בבאר שבע במסגרת תכנית המדען הראשי לפיתוח הפריפריה. בשלב הראשון יעסיק הסניף 10 עובדים

טל גרנות, מנכ"לית EntryPoint

חברת ה-IT EntryPoint מקימה חברה בת במרכז ההייטק בבאר שבע. הסניף החדש יעסוק בפרויקטים של פיתוח בתחום התקשורת ופתרונות תקשורת בענן. בפעילות יועסקו בשלב ראשון כ- 10 עובדים. החברה מעריכה כי הפעילות בשנה הראשונה תניב הכנסות של כ-4 מיליון שקלים.
 
Entrypoint היא חברת IT שפועלת בישראל וגם בחו"ל ומבצעת פרויקטים במספר תחומים, ביניהם בדיקות ופיתוח תוכנה, אבטחת מידע, שירותי IT, אוטומציה ושליטה ובקרה . בשנה האחרונה ביצעה החברה עשרות פרויקטים בישראל ובחו"ל והציגה גידול של כ-50% בהכנסותיה. לאחרונה הודיעה כי היא מגייסת כ-50 עובדים חדשים שישתלבו בפרויקטים החדשים ובפרויקטים קיימים. 

"הקמנו את הסניף בבאר שבע במסגרת הפרויקט של המדען הראשי לפיתוח הפריפריה ויישובי הדרום בנושא הסייבר הישראלי. במסגרת זו חברות תוכנה ופיתוח יעבירו את מרכזי הפיתוח שלהן לבאר שבע והסניף הדרומי שלנו יהווה עבורן מרכז פיתוח. בשלב הראשון מרכז הפיתוח ישמש בעיקר את חברת רד נגב כספק משנה, אשר זכתה למימון של המדען הראשי. במסגרת זו נבחרנו על ידי רד לספק חבילות עבודה - פרויקט פיתוח תוכנה במודל Turn Key בההסכם ל-5 שנים", אומרת טל גרנות, מנכ"לית EntryPoint. 

למידע נוסף אודות פעילות המדען הראשי בפריפריה אפשר למצוא כאן

You might be interested also