אלביט תספק מערכות בתחום ה-HLS למדינה באמריקה הלטינית

שווי החוה מוערך בכ-133 מיליון דולרים. מדובר במערכות משולבות שיסייעו במאבק בפשיעה, אלימות ושיפור ברמת ביטחון התושבים

אלביט מערכות הודיעה כי זכתה בחוזה בהיקף כספי של 133 מליון דולר לאספקת מערכות ליישומים בתחום בטחון המולדת, HLS, ללקוח באמריקה הלטינית. המערכות מבוססות על טכנולוגיות ייחודיות ומתקדמות, הכוללות יכולות שליטה, בקרה ומודיעין, שתופעלנה באמצעות מרכזי שליטה יעודיים ותיטולנה חלק מרכזי במאבק בפשיעה, במניעת אלימות ובשיפור רמת הבטיחות והביטחון של התושבים.

החוזה יבוצע במהלך כשנה.

בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות אמר: "אנו גאים בחוזה נוסף זה המדגים את היחודיות שיש לנו ביכולת להציע ללקוחותינו פתרון רחב ומלא המבוסס על יכולות חוצות חברה".

מכליס הוסיף: "חוזה זה הוא אבן דרך משמעותית נוספת עבור אלביט מערכות בתחום בטחון המולדת, בו אנו עדים לצמיחה וגידול בדרישה ברחבי העולם. היכולת הטכנולוגית המתקדמת שלנו, בתוספת הניסיון המבצעי העשיר שצברנו, בתחום השליטה והבקרה (שו"ב) ליישומים צבאיים, מציבים אותנו כמובילי שוק לפרויקטים בתחום בטחון המולדת".

ההודעה מצטרפת לשורה של חוזים שעליהם חתמה אלביט מערכות בחודשים האחרונים. ביניהם: חוזה בהיקף 145 מיליון דולר בארה"ב, השבחת טנקים של לקוח מאזור אסיה-פסיפיק בכ-290 מיליון דולר, אספקת מערכות אלקטרוניות צבאיות למדינה באירופה בהיקף של 163 מיליון דולרים, אספקת מערכות משולבות ליישומי בטחון המולדת בהיקף של 100 מיליון דולר ומערכות אלקטרוניות צבאיות למדינה באירופה ב - 123 מיליון דולרים.

You might be interested also