אלביט חושפת משקפי טיסה למסוקים

מערכת ה-Skylens מאפשרת לטייסי מסוקים להטיס את המסוקים בצורה בטוחה יותר ולהנחית את המסוקים בלילה ובתנאי ראות מוגבלת. המערכת היא דמויית משקפיים, קלת משקל, נוחה להתקנה והיא חלק ממשפחת מערכות יכולת ראות מוגברת לטיסה שמציגה את נתוני הטיסה באמצעות סמנים או וידאו

מערכת ה-Skylens של אלביט מערכות

אלביט מערכות תחשוף לראשונה בסלון האווירי בפארנבורו שבבריטניה, את גירסת המסוקים של Skylens™, מערכת תצוגה עילית לבישה ליישומי יכולת ראות מוגברת לטיסה (EFVS). מערכת Skylens™ למסוקים מקנה לצוות האוויר יכולת הטסה תוך הסתכלות אל מחוץ לתא הטייס באמצעות הצגת סמנים הכוללים את נתוני הטיסה ביום ובלילה ובתנאי מזג אויר קשים.

המערכת מאפשרת לטייס להטיס את המסוק בתנאי ראות מוגבלת בזכות שדה הראייה הרחב של התצוגה. בדומה למערכות מקבילות ליישומים אזרחיים, מערכת Skylens™למסוקים מוצעת במארז קל משקל וקל להתקנה, דמוי משקפיים. Skylens™ היא חלק ממשפחת מערכות יכולת ראות מוגברת לטיסה Clearvision™, המציגות את נתוני הטיסה ברזולוציה גבוהה באמצעות סמנים או וידיאו על גבי מסך תצוגה שקוף, ומעניקות לטייסים יכולות ראייה מתקדמות של העולם החיצון.

Skylens™היא מערכת מהפכנית, המספקת מידע עדכני ומאפשרת לטייסים להתמודד בהצלחה עם האתגרים העומדים בפניהם, תוך הקטנת התלות שלהם במיכשור הקיים בשדה התעופה. סל מוצרי האוויוניקה למסוקים של אלביט מערכות ליישומים אזרחיים משלב הדמייה סינטטית של פני הקרקע, עם הדמיית זמן אמת, תוך שימוש בסנסורים וסמנים ייחודיים ובהנחיית מחשב הטיסה. תכונות אלה מקנות לטייסי המסוק תמונת "עולם חיצון אמיתית" של תנאי השטח ביחד עם כל המכשולים במסלול הטיסה שלהם ומאפשרות להם "לראות " גם כאשר הראות מחוץ למסוק היא מוגבלת.

You might be interested also