אינטגרציה של חיישנים בקוד פתוח

החברות ARM ו-Sensor Platforms מציגות תוכנת קוד פתוח שתאפשר יישומי מרכז חיישנים

חברת ARM וחברת Sensor Platforms, ספקית מובילה של תוכנות חיישנים אלגוריתמיים עבור טלפונים חכמים, טאבלטים והתקנים ניידים אחרים, הכריזו על הצגת תוכנת הקוד הפתוח הראשונה בעולם המתוכננת עבור יישומי מרכז חיישנים.

התוכנה, המכונה (Open Sensor Platform (OSP, תהפוך את האינטגרציה של חיישנים במגוון יישומים למשימה פשוטה יותר ותספק מסגרת גמישה עבור פרשנויות מתוחכמות יותר וניתוח של נתוני חיישן. האינגטרציה של חיישנים בתוך טלפונים חכמים, התקני אלקטרוניקה נלבשים ו-IoT (האינטרנט של הדברים) מובילה לעלייה מהירה במיוחד בהיקפי הנתונים שנוצרים כיום. חברת Sensor Platforms מספקת את המסגרת המשובצת הזו במיוחד עבור הרכשת נתוני חיישן, תקשורת ופרשנות.

ה-OSP תוכננה עבור ארכיטקטורת ה-ARM® הרווחת ביישומי מרכזי חיישנים בזכות יכולות ההספק הנמוך שלה, פשטות האינטגרציה והאקו-סיסטם רחב ההיקף. מפתחי ה-OSP יוכלו גם לנצל את היתרונות של פרשנות חיישנים ברמה גבוהה כמו זו שזמינה עם ספריות ה-FreeMotion™ של חברת Sensor Platforms עצמה, המספקות מיזוג חיישנים חזק, מודעות תמידית והמשכית להקשר וכן Pedestrian Dead Reckoning.

ה-OSP תהיה פלטפורמת קוד פתוח במסגרת רישיון Apache, Version 2.0 ותנהל ותשלב באופן אקטיבי תרומות מהקהילה. מהדורת קוד המקור הראשונית, התומכת בתיעוד, וכן תמיכת פורום, יהיו זמינות ב- GitHub.com החל מתאריך 12 במאי.

You might be interested also

Photo courtesy of Ametrine

Ametrine Technologies - Advanced Camouflage for the Modern Battlefield

Ametrine Technologies develops solutions for camouflage from thermal and night vision sensors. "We estimate that within a decade, all soldiers and platforms on the battlefield will be equipped with some form of multi-spectral camouflage," said Amiram Levinberg, co-founder of JAL Ventures and chairman of Ametrine. This article is sponsored by Ametrine Technologies