תקשורת בחירום לכל הממשלה

חברת גילת סאטקום תחל לספק פתרונות תקשורת מבוססי לוויין לכלל משרדי הממשלה ולגופי ביטחון, לאחר שזכתה במכרז של החשב הכללי באוצר

גילת סאטקום שמתמחה בפתרונות תקשורת המבוססים על סיבים ולוויין תחל לספק שירותי תקשורת לכלל משרדי הממשלה ולגופי ביטחון בישראל, לאחר שזכתה במכרז של החשב הכללי במשרד האוצר בישראל, שבמסגרתו היא תספק שירותי תקשורת ניידת ונייחת באמצעות לוויין אשר כוללים שירותים על רשתות Iridium ו- Inmarsat.

שירותי תקשורת אלו חשובים במיוחד בשעת חירום כגון מלחמה או אסון טבע. החיבור הלוויינים מאפשרים לגופים השונים להמשיך ולתפקד במקרים שבהן נופלות רשתות תקשורת אחרות. המכרז הוא לשלוש שנים וכולל אופציה להערכה של עוד שנה וחצי חודשים.

לדברי עמי שניידר, סמנכ"ל תקשורת לווינים ניידת בחברה, אותם אמצעי תקשורת יכולים להעביר אינטרנט, קול, תמונה ווידיאו ומאפשרים גם לתקשר במקומות סגורים או תת קרקעיים. "אנו מחויבים להעניק ללקוחותינו את שירותי התקשורת המתקדמים ביותר בשגרה ובחירום" אומר שניידר.

אולי יעניין אותך גם

bigstock

״חוק התקשורת הדיגיטלית - פגיעה קשה בפרטיות ובהגנה על המידע של אזרחי ישראל״

ארגוני החברה האזרחית מציינים בפנייה למשרד האוצר במכתבם המשותף כי נוסף על חוק תקשורת דיגיטלית, טיוטת חוק ההסדרים כוללת נושאים נוספים בעלי השלכות על הפרטיות והגנת הסייבר של הציבור, כגון שימוש בטכנולוגיות פרטיות-מסחריות לניטור מיקום המשתמש לצורך תחבורה ציבורית והרחבת השימוש בארנקים ואמצעי תשלום דיגיטליים בתחום הפיננסים