תוכנת ForeSee מספקת לחוקרים מידע מודיעיני במהלך החקירה

החוקר רואה את התוצאות בזמן אמת ויכול להתאים את השאלות שלו למידע ש-ForeSee מציגה

צילום: אתר החברה

חברת MITsy, הגדולה והוותיקה בישראל בתחום שחזור מידע והצלת נתונים, מציגה גרסה עברית חדשה, מהירה ויעילה במיוחד ל-ForeSee, תוכנת זיהוי פלילי דיגיטלי. התוכנה מסוגלת לאתר מידע שנמחק מכל פלטפורמה, לרבות קבצים מוסתרים. רשויות החוק בישראל משתמשות בתוכנה מזה זמן מה בחקירות פשעים והגרסה החדשה שלה מסוגלת לייעל את התהליך בצורה שחוסכת כסף למדינה, עוגמת נפש מחפים מפשע ומסייעת להרשיע עבריינים.

"כיום יש לקבצים, מיילים ותקשורת אונליין תפקיד חשוב מאוד בכל תחומי החיים ולכן התחקות אחר נתונים שמחקו עבריינים היא קריטית לחקירות רבות", מסביר אבנר שרון, מנכ"ל MITsy. "הגרסה המשופרת מאפשרת למשטרה לעבוד מהר יותר ומדויק יותר בזמן החקירה ובכך לחסוך אי נעימות מצד החשוד במידה ואינו אשם – או להאיץ את הרשעתו במידה ועבר על החוק".

מודיעין תוך כדי חקירה

רוב תוכנות שחזור הנתונים מבצעות סריקה של הכונן ואז מציגות דו"ח. תוכנת ForeSee היא היחידה שמסוגלת להציג נתונים תוך כדי פעולתה. מה זה אומר? שחוקר משטרה יכול לשבת מול חשוד בפשע בזמן שהתוכנה סורקת מחשב מוחרם שלו והחוקר רואה את התוצאות בזמן אמת ויכול להתאים את השאלות שלו למידע ש-ForeSee מציגה. כך מתבצעות החקירות בצורה יעילה ומהירה יותר.

התוכנה עצמה היא המוצר היחיד מסוגו שהותאם במיוחד לצרכי רשויות וגופים בישראל – המשטרה, משרד המשפטים, משרד הביטחון ומשתמשים אחרים כמו לשכות עורכי דין ומחלקות משפטיות בארגונים. ForeSee 2012 כוללת יכולת איתור ושחזור מהיר יותר של מחרוזות מילים וקבצים בכוננים מכל סוג, תמיכה במערכות 32 ו-64 ביט, ממשק נוח וידידותי יותר, כלי שמסייע לחיפוש מילים מוגדרות בקבצים מחוקים ותמיכה משופרת ברוסית וערבית.

גילוי קבצים מסווגים

חברת MITsy מפתחת בעצמה תוכנות נוספות, ביניהן ForeSee GateKeeper – שמסוגלת לסרוק מחשבים ניידים בארגונים ולגלות קבצים מסווגים או רגישים עליהם. ארגונים רבים מאפשרים לעובדים שלהם לעבוד מרחוק, מהבית או בנסיעות ובמקרים רבים המחשבים נגנבים או אובדים - עובדה המסכנת סודות מקצועיים של החברה. תוכנת ForeSee GateKeeper מאפשרת לסנן את המידע הרגיש בארגון ולמנוע נזקים חמורים במקרה גניבה.

אולי יעניין אותך גם

זיהום אוויר חמור בניו יורק בשבוע שעבר. מקור הזיהום: שריפות החורש בחוף המערבי. צילום: Anthony Behar/Sipa USA via REUTERS

הסטארט-אפ הסביבתי שרוצה שננשום אוויר נקי יותר

מעל אלפיים ישראלים מתים מדי שנה כתוצאה מזיהום אוויר. בשיחה עם ישראל דיפנס מספרת מדענית האטמוספירה של חברת בריזומטר על האתגרים המקומיים והגלובליים של התופעה, ומסבירה מדוע לפעמים עדיף להישאר על הספה בבית במקום לצאת לרוץ