תוכנה לניהול מכשירים ניידים

Zenprise העולמית מינתה את MobileU למפיצה בלעדית בישראל

(תמונה: shutterstock.com)

חברת MobileU, המפיצה בישראל פתרונות ניהול ואבטחה להתקנים ניידים ומוצרי Mobile Security, הודיעה היום, במקביל להודעתה של חברת זנפרייס בארה"ב, כי מונתה למפיצתה הבלעדית של החברה בישראל. בכוונת שתי החברות להמשיך לפתח רשת שותפים במטרה לקדם את פתרונות האבטחה של ZENPRISE המתמחה בפיתוח תוכנה לניהול מכשירים ניידים לניהול ולאבטחת תשתיות הארגון, מקצה לקצה.

כיום, חברות בכל סדר גודל, מתמודדות עם האתגר הגדול ביותר ליישום אבטחה ושמירה על תאימות במגוון רחב של מכשירים, החל מ-iOS, אנדרואיד, בלקברי, סימביאן ו-Windows Mobile. אבטחת המכשירים הניידים ויישום מדיניות הארגון נעשית מורכבת ומחייבת פתרונות MDM, אשר יגנו מקצה לקצה לא רק על המכשירים, אלא גם על הרשת, היישומים והנתונים.

"Zenprise בחרה במובייל יו הישראלית למפיצתה הבלעדית לאחר שבשנה האחרונה ניהלה החברה את רשת המפיצים והתקינה את הפתרונות של זנפרייס בהצלחה רבה בקרב ארגונים רבים. זנפרייס רואה בשוק הישראלי פוטנציאל צמיחה אשר מוערך בלמעלה מ-30 מיליון ₪ בשנת 2013 ויצמח להיקף של עד 80 מיליון ₪ בשנת 2014", אומר יעקב שרבן, מנכ"ל MobileU.

אולי יעניין אותך גם

צוות מרכז הפיתוח של ג׳ונס בישראל. צילום: אסנת קרסננסקי

סטארט-אפ הפרופטק Jones גייס 12.5 מיליון דולר לקידום פלטפורמה לניהול חללי עבודה בבנייני משרדים

ג'ונס, שהפלטפורמה שלה מותקנת בחללי עבודה של חברות דוגמת גוגל, ספוטיפיי ואמזון, שואפת לפתח אותה כך שתאפשר לנהל משרד בבניין משרדים ולהזמין באפליקציה שירותים שוטפים