שינוי במלמ תים

אודי וינטראוב יהפוך למנהלן של תים, אומניטק ונטקום כחלק מארגון מחדש של קבוצת מלמ תים

שינויים בקבוצת מלמ תים: החברות תים, נטקום ואומניטק יוכפפו לניהולו של אודי וינטראוב, במסגרת מהלך של שינוי ארגוני של חלק מחברות הבת של הקבוצה.

קבוצת מלמ תים הודיעה כי היקף המכירות השנתי שלה, לאחר הארגון מחדש, צפוי להגיע לכ-900 מיליון שקלים. מדובר על חברה המעסיקה למעלה מ-1,200 עובדים.

שלמה איזנברג, בעלי הקבוצה, אמר כי "מה שעשינו כעת זו התאמה של ההנהלה להתייעלות הזו. זה שינוי ללא תקדים בתעשייה, וזה נעשה מתוך כורח. אני חושב שכולם בתעשייה צריכים להדק את החגורה ולהיערך לקראת השינויים הצפויים, כי יש המון אי ודאות.

"אי אפשר היה לעשות את מה שאנחנו עושים היום לפני שנה ובוודאי לא לפני שנתיים. זה סופו של תהליך שהתחיל מלמטה, סיומו של פרק ארוך של התאמת המבנה והגודל למציאות, עם הערכות למה שאנחנו חוששים שיקרה מחר. אני מקווה שנראה את הפירות ב-2014", הוסיף איזנברג. 

אולי יעניין אותך גם

Palestinian President Mahmoud Abbas attends a virtual meeting with Palestinian factions over Israel and the United Arab Emirates' deal to normalise ties, in Ramallah in the Israeli-occupied West Bank September 3, 2020. Alaa Badarneh/Pool via REUTERS

הבחירות ברשות: עוד לפני שהתברר האם אכן יתקיימו - אבו מאזן כבר מסתמן כמפסיד המרכזי

הרשות שילמה מחיר כבד של מאבקים פנימיים מרים ופגיעה בדימויה מבית ומחוץ תוך שהומחש הפער בינה לחמאס. עם זאת, ביטול הבחירות ברשות לא צפוי להוביל ל"אביב פלסטיני"