רפאל בסינגפור: מערכת ה"ספיידר" על גבי רכב גלגלי משוריין

חברת רפאל לוקחת חלק בסלון האווירי בסינגפור המתקיים בין ה-16 ל-21 בפברואר. במסגרת התערוכה היא תציג מגוון של מערכות אוויריות מתקדמות

רפאל בסינגפור: מערכת ה"ספיידר" על גבי רכב גלגלי משוריין

צילום: רפאל

חברת רפאל משתתפת גם השנה בתערוכה האווירית בסינגפור, שתיפתח בהמשך השבוע, ומציגה מגוון מערכות אוויריות מתקדמות. השנה תציג רפאל לראשונה יכולת שילוב של מערכת ההגנה האווירית "ספיידר" על גבי רכב גלגלי משוריין. מערכת "ספיידר" הנה מערכת קרקעית המשמשת להגנה מפני כלי-טיס ואיומים אוויריים אחרים, באמצעות מיירטים מדגם פיתון-5 ודרבי – טילי האוויר-אוויר מתוצרת רפאל. 
 
מערכת נוספת שתוצג היא C-DOME (כיפת ברזל ימית), המשמשת להגנה על נכסים ימיים ויבשתיים מעל גבי ספינה באמצעות הטילים המיירטים של מערכת כיפת ברזל. רפאל תציג גם את משפחת "ספייס" -  פצצות חכמות בעלות ערכת ניווט מתקדמת, את מערכת לייטשילד להגנה על מטוסים ולליווי אווירי ושיבוש אלקטרוני וכן את רדיו BNET מבוסס-תוכנה.
 
בנוסף תציג רפאל את מערכת המודיעין האווירית מדגם רקהלייט XR ואת מערכת הניווט והתקיפה האווירית מדגם לייטנינג-5, אשר לאחרונה הודגמו ונוסו בהצלחה בקרב לקוחות פוטנציאליים ברחבי העולם. רפאל תציג בסינגפור גם את מערכת "רכב אש" ליירוט רקטות לטווח קצר מאוד באמצעות אלומות לייזר.
 

אולי יעניין אותך גם