ראיון בלעדי עם מנכ"ל אלביט

גיליון חדש של ישראל דיפנס: נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות, בצלאל מכליס, בראיון ראשון ובלעדי. עוד במגזין: פרויקט נרחב לקראת כנס סייברטק 2014, הקשנ"ר מדבר על עתיד השריון, האתגר התת-קרקעי של צה"ל והסודות של מר מודיעין. כל זאת ועוד בגיליון 17 - עכשיו בחנויות ובדרך למנויים

בצלאל מכליס (צילום: מאיר אזולאי)

"אנחנו חברת היי-טק שמתמחה בתחום הצבאי", כך מגדיר נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות החדש בצלאל מכליס את החברה שתחת פיקודו בראיון ראשון ובלעדי לגיליון 17 של מגזין "ישראל דיפנס". מכליס אמר כי החברה מעסיקה כחמשת אלפים מהנדסים מתוך 12 אלף עובדיה. "הביזור הטכנולוגי, הגיאוגרפי והקשר שלנו עם צה"ל ימשיכו להיות אבן בסיס ביכולות החברה להתמודד עם שינויים עולמיים", הוא מוסיף.

מכליס נכנס לתפקידו לפני כשנה, והחליף את יוסי אקרמן שעמד בראש אלביט מערכות במשך כ-16 שנה. "למדתי המון מיוסי. עשינו חפיפה מאוד ארוכה. היה כבוד להחליף את יוסי. נכנסתי לתפקיד בחיל ורעדה, הסתייעתי בהנהלת הארגון ואני מרגיש שאלביט תמשיך להצליח גם בעתיד".

כאשר נשאל על עתיד החברה ולאן הוא מנווט את מאמצי הפיתוח, ענה מכליס כי מבחינתו "מודיעין - על כל מרכיביו, כולל סייבר הוא מנוע הצמיחה הבא שלנו".

הראיון הבלעדי מפורסם במלואו בגיליון 17 של המגזין "ישראל דיפנס", המגיע בימים אלו לחנויות ולמנויים.

עוד בגיליון פרויקט מיוחד ונרחב לקראת כנס סייברטק 2014 שעורך "ישראל דיפנס" בחסות מטה הסייבר הלאומי בין 27-28 בינואר. בכירי התחום הקיברנטי בכתבות מיוחדות וראיונות למגזין בשלל נושאים: הטרנדים החמים, פיתוחים אחרונים ואפיקי השקעה עתידיים.

מפקד יהל"ם לשעבר, אל"מ (מיל') עתי שלח, בכתבה מיוחדת על הלחימה בתווך התת-קרקעי והצורך של צה"ל לפתח תורת לחימה חדשה מתחת לאדמה.

קצין שריון ראשי, תא"ל שמואל אולנסקי, על עתיד השריון בשדה הקרב המודרני - על רקע הקיצוצים בתקציב הביטחון האם לטנקים של צה"ל של עדיין מקום?

חיל התותחנים מתכנן לרכוש תותח חדש - יו"ר סולתם לשעבר, משה חרש על השיקולים שצריך לקחת בחשבון על מנת לקבל מקסימום יכולות במינימום הוצאה.

כיצד מתכונן חיל האוויר הישראלי לקראת הגעתם של מטוסי ה-V-22 שעתידים להירכש מארה"ב? ומה יהיו האמצעים החדשים של חיל הים?

הסודות של מר מודיעין: עמוס גלבוע על ראש אמ"ן המיתולוגי אהרון יריב.

בגיליון גילויים וחשיפות נוספות מכל קצוות הקשת הביטחונית בישראל

**
גיליון 17 של המגזין ישראל דיפנס, מופץ באלפי עותקים בארץ וברחבי העולם, בתערוכות מובילות ובטיסות בינלאומיות. את הגיליון ניתן לרכוש בחנויות "צומת ספרים", "טיב טעם", "שופרסל" וגם ברשת "סטימצקי".

אולי יעניין אותך גם

דעה | ישראל הרסה את השם של מערכות ההגנ״א הרוסיות - וזה פוגע במכירות 

הצבא הרוסי התחיל להלל את מערכות ההגנ״א שלו בסוריה ללא הוכחות להצלחות. למה עכשיו? פשוט. המערכות הרוסיות לא עוצרות את הישראליות והאמריקאיות ולקוחות התעשייה הרוסית מתחילים לשאול שאלות