קמפיין נגד נסיעות בטרמפים

כפי שנחשף בישראל דיפנס בצה"ל יצאו במסע הסברה להעלאת מודעות הסכנה לחטיפת חיילים. צפו בסרטון שהועלה לרשת

צה"ל יצא אמש בקמפיין להעלאת המודעות לחטיפות בקרב החיילים. כפי שנחשף לראשונה בישראל דיפנס  בחודש שעבר הקמפיין הוא פועל יוצא של הצטברות דיווחים מודיעיניים על ניסיונות לחטיפות חיילים כדי ל"מלא" את מקומו של גלעד שליט בשבי ארגוני הטרור.

הקמפיין שיוצא תחת הכותרת "אל תתפוס טרמפ, זה יכול לתפוס אותך", יתמקד בשלטי חוצות שיתמקדו בבסיסי צה"ל, ברכבות וברחובות מרכזיים בערים. כמו כן יתפרסמו סרטונים ברשתות החברתיות ובאתרי האינטרנט. הקמפיין ימשך בשבועיים הקרובים ובעוד חודש וחצי יתחדש פעם נוספת.

דובר צה"ל, תא"ל יואב (פולי) מרדכי, ציין כי "מדובר בקמפיין ראשון מזה שנים ארוכות שאנחנו מובילים אותו בתחום הזה. המטרה של הקמפיין היא לעורר שינוי בהרגלי הנסיעה של החיילים, על ידי הבנת הסיכון גם באופן ישיר וגם על ידי סביבת המשפחה".

לדבריו, "הערוץ המרכזי שבו נעשה שימוש הוא בערוצי הניו-מדיה, מתוך הבנה כי אלו הם הערוצים המרכזיים שהחיילים והציבור עושה בהם שימוש. הקמפיין יתמקד באתר צה"ל הרשמי באינטרנט וגם בערוצים הרשמיים של צה"ל בפייסבוק ובטוויטר".

צפו באחד הסרטונים שעלו לרשת במסגרת הקמפיין:

אולי יעניין אותך גם

The State Correctional Institution Laurel Highlands prison for the elderly and infirm, where a coronavirus disease (COVID-19) outbreak has infected more than half of the inmates in Somerset, Pennsylvania on December 5, 2020. REUTERS/Maranie R. Staab
 

הניו יורק טיימס: מערכת הכליאה בארה"ב הייתה גורם מכריע בהיקפי ההדבקה בקורונה

המחקר מצא כי היו יותר מ -1,400 מקרי הדבקות של אסירים חדשים ושבעה מקרי מוות בממוצע בכל מתקני הכליאה מדי יום. אלפי אסירים ואנשי צוות נדבקו. מאות מתו מסיבוכים של המחלה