צה"ל תקף בצפון רצועת עזה, הפלשתינים מדווחים על שני הרוגים

בוקר של תקיפות: כלי טיס של חיל האוויר תקפו באזור צפון רצועת עזה בשני מקרים נפרדים. רה"מ: מי שיורה עלינו, אינו חסין

צה"ל תקף שוב ברצועת עזה: הפלשתינים מדווחים על שני הרוגים בתקיפה של צה"ל באזור צפון רצועת עזה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס להמשך הירי הרקטי מצד חמאס ברצועה. "לא ניתן לאף אחד להתחמש, לירות עלינו טילים ולחשוב שהוא יכול ליהנות מחסינות. הם לא יימלטו מעונש", אמר נתניהו בפתח פגישתו עם נציג הרביעייה הבינ''ל למזה''ת טוני בלייר.

מספר שעות מוקדם יותר, בעקבות ירי של מספר פצצות מרגמה לעבר כוח צה"ל שעסק בפעילות שגרתית סמוך לגדר המערכת בצפון רצועת עזה, תקף כלי טיס של חיל האוויר חוליית מחבלים שעסקה בהכנות לקראת ירי לעבר שטח ישראל.

דובר צה"ל מוסר כי זוהתה פגיעה וכי "צה"ל לא יסבול כל ניסיון לפגיעה באזרחי מדינת ישראל ובחיילי צה"ל וימשיך לפעול כנגד כל גורם אשר מפעיל טרור נגד מדינת ישראל. ארגון הטרור חמאס הוא הכתובת ועליו האחריות".

הפלשתינים מצידם מדווחים על ארבעה פצועים בתקיפת צה"ל.

אולי יעניין אותך גם

Palestinian protesters run as Israeli police fire water canon containing a foul smelling substance amid ongoing tension ahead of an upcoming court hearing in an Israel-Palestinian land-ownership dispute in the Sheikh Jarrah neighbourhood of East Jerusalem May 5, 2021. REUTERS/Ammar Awad
 

דעה | חמאס מבססת משוואה חדשה מול ישראל, והחשש מהתלקחות דו-זירתית גובר

״אם לא תיפסק התוקפנות בשייח׳ ג׳ראח, האויב ישלם ביוקר״. לשון הכרזתו האחרונה של מוחמד דף. המשמעות: חמאס מאיים להגיב מרצועת עזה ובדרך צבאית על התרחשויות בירושלים