צבי קרפל מונה למנכ"ל אסטרונאוטיקס

מי שהיה המנכ"ל של תדיראן ספקטרלינק יחליף בתפקיד את דוד רונן שפורש לפנסיה לאחר 16 שנה בתפקיד

צבי קרפל, עד לאחרונה מנכ"ל תדיראן ספקטרלינק, חטיבה של חברת "אלישרא" שעוסקת בפיתוח וייצור מערכות תקשורת אלחוטית, מונה החודש למנכ"ל חברת אסטרונאוטיקס ק.א בע"מ, והחליף בתפקיד את דוד רונן ששימש כמנכ"ל החברה במשך 16 השנים האחרונות ופרש לפנסיה.

חברת אסטרונאוטיקס עוסקת בפיתוח וביצור של מערכות אלקטרוניקה צבאיות ליישומים אוויריים, ימיים, ויבשתיים. היא מייצרת בין היתר מעבדי משימה ותצוגה, תצוגות מוטסות, מכשירים לתא הטייס, מחשבי נתוני-אוויר, מערכות בקרת אש, מסופי פיקוד ובקרה, מערכות ניווט, מערכות כינון לארטילריה קנית או רקטית, מסכים ומחשבים קשיחים ומערכות משימה הכוללות מפות דיגיטליות דו ותלת-ממדיות.

בין לקוחותיה של אסטרונאוטיקס ניתן למצוא חברות כגון בואינג, לוקהיד מרטין, BAE, רפאל, תעשיה אווירית, חילות אוויר, ים ויבשה של צבאות רבים בעולם ועוד.

אולי יעניין אותך גם

Modular Intercept Drone Avionics Set (MIDAS) by Aurora Flight Sciences

This work, U.S. Army Yuma Proving Ground hosts groundbreaking counter-small UAS demonstration, by Mark Schauer, identified by DVIDS

תעשייה אווירית וXTEND הישראליות עלו לגמר בתצוגת מערכות נגד רחפנים של הצבא האמריקאי

Skylord Griffon מתוצרת XTEND, ה- Drone Kill Drone (DKD) של אלתא צפון אמריקה, וסט האוויוניקה של מל"ט מודולרי (MIDAS) של Aurora Flight Sciences השתתפו בתצוגה שתוכננה על ציר זמן קצר שהחל בסוף ינואר האחרון