פרויקט לווטרפול בתחנת כח

חברת Ltd Waterfall Security Solutions, המפתחת מוצרי אבטחה מתקדמים על בסיס תקשורת חד-כיוונית עבור רשתות קריטיות ורשתות SCADA, השלימה היום התקנה של מערכות Waterfall בתחנות הכח של BrightSource

תחנת הכח של BrightSource

חברת Ltd Waterfall Security Solutions, המפתחת מוצרי אבטחה מתקדמים על בסיס תקשורת חד-כיוונית עבור רשתות קריטיות ורשתות SCADA, השלימה היום התקנה של מערכות Waterfall בתחנות הכח של BrightSource.

חברת BrightSource Industries Israel השותפה להטמעת המערכת היא זרוע המחקר ופיתוח של קבוצת BrightSource, מובילה עולמית בתכנון ופיתוח טכנולוגיית ריכוז תרמו-סולארי, המשמשת לייצור חשמל בקנה מידה מסחרי וקיטור להפקת אנרגיה ונפט.

טכנולוגיית ה-LPT של BrightSource מייצרת אנרגיה בדומה למתקני אנרגיה מסורתיים על ידי יצירת קיטור, בטמפרטורה ובלחץ גבוהים המניע טורבינה. עם זאת, במקום להשתמש בדלקים פוסיליים או באנרגיה גרעינית ליצירת הקיטור, ברייטסורס מנצלת את אנרגית השמש תוך שימוש בתוכנה מתקדמת להפעלת שדה של מראות (הליוסטאטים) המשקפות את אור השמש אל דוד הנמצא בראשו של המגדל.

"הפתרון שנבחר מאפשר לנו לייצא מידע רב, בזמן אמת, מתוך רשתות הייצור והתפעול תוך התמודדות מול איומי הסייבר החיצוניים", אמר שימי בן ברוך, מנהל מערכות המידע בחברת BrightSource Industries Israel.

"זמינות המידע מספקת יכולת לפקח, לנטר ולתפעל את רשת הייצור באיכות ובמהירות טובה יותר. השימוש במערכות Waterfall מאפשר לנו לנהל את הייצור באפון יעיל, תוך שמירה על אבטחה ברמה הגבוהה ביותר האפשרית.

"לאחר בחינה מדוקדקת של מגוון האפשרויות העומד בפנינו בחרנו בפתרונות המובילים של חברת Waterfall אשר זכו להכרה בינלאומית ולהתקנות רבות בלקוחות בולטים בעולם האנרגיה. שיקול נוסף בבחירת מוצרי Waterfall היה מגוון האפליקציות הנתמכות על ידי מוצר ה Waterfall One-Way, אשר נותן לחברתנו מענה למגוון המערכות והמוצרים השונים הנמצאים בשימוש במערכי הייצור שלנו".

תחנות הכח של חברת BrightSource משתמשות בטכנולוגיה של Waterfall על מנת לאפשר, באופן מאובטח, נגישות לנתוני זמן אמת ממערכות חיוניות של המפעל, עבור משתמשים ויישומים ברשת העסקית של BrightSource. מערכת ® Waterfall One Way, תאפשר לחברת BrightSource Industries Israelשכפול חד-כווני, של מערכות מסביבת הייצור לסביבה העסקית, ללא חשש מתקשורת Online ותוך הגנה מלאה מתקיפות סייבר לכיוון רשת הייצור הפנימית.

"אנו שמחים על הצטרפותה של חברת BrightSource Industries Israel למעגל לקוחות החברה. לחברה לקוחות רבים בתחום ייצור האנרגיה, אך BrightSource הינה הראשונה בארץ מתחום האנרגיה המתחדשת, ואנו גאים להיות שותפים למערך אבטחת הסייבר במתקניהם. אנו מעריכים את המובילות והחדשנות בחברת BrightSource ואת החתירה שלהם לאבטח את תשתיות הייצור שלהם", אמר אמיר גרובייס מנהל מכירות אזורי בחברת Waterfall.

"השוק נמצא כיום בנקודת מפנה היסטורית אשר בה רבות מההשקעות הכלל עולמית בהקמת תחנות כוח חדשות מופנות להקמת תחנות מבוססות אנרגיה מתחדשת. במקביל לתהליך זה אנו מזהים כי חברות מתחום האנרגיות המתחדשות משקיעות משאבים רבים במטרה להתמודד עם אתגרי אבטחת המידע של תחנות הכוח המסורתיות".

אולי יעניין אותך גם