ערב עיון על בניין הכוח

הירש, הכהן, כליפי, צ'ייני, קליין, ענבר, שמיר -כניסה חופשית ביום שני ליום עיון של בס"א וישראל דיפנס, בנושא בניין הכוח, באוניברסיטת בר אילן

מרכז בגין סאדאת למחקרים אסטרטגיים באוניברסיטת בר-אילן ומגזין ישראל דיפנס עורכים יום עיון מיוחד שייערך ביום שני הקרוב - 30.12.13 בנושא בניין הכוח של צה"ל. ההרצאות ייערכו במרכז הקונגרסים ע"ש פלדמן (בניין 210) באוניברסיטת בר-אילן, החל מהשעה 15:00.

בראשו של מושב א', שיחל בשעה 15:00, עומד יו"ר המושב פרופ' אפרים ענבר. במהלכו ידבר ד"ר עידו הכט, על הגנה נגד התקפה – איך הגלגל מתהפך. מר עמיר רפפורט, IsraelDefense ומרכז בס"א, ידבר על התכנית הרב שנתית של צה"ל בניין - או פירוק הכוח ביבשה.
 
תא"ל (מיל') גל הירש, יו"ר דיפנסיב שילד, סגן מפקד מפקדת העומק במיל', ירצה על המהפכה הבאה בעניינים הצבאיים C6ISR.
 
תא"ל (מיל') אביגדור קליין, לשעבר קצין שריון ראשי, ידבר על הכרעה שאינה בהכרח המצפן לבניין הכוח היבשתי

בשעה 16:45 יחל מושב ב', שבראשו יעמוד מר עמיר רפפורט, IsraelDefense ומרכז בס"א. ד"ר איתן שמיר, מרכז בס"א, ירצה על תפקיד כוחות היבשה המתמרנים בעימותים עתידיים. האלוף (מיל') אלי (צ'ייני) מרום, לשעבר מפקד חיל הים, ירצה על המימד הימי בבניין הכוח.
 
האלוף (מיל') מאיר כליפי, לשעבר מזכיר צבאי של רה"מ, ירצה על איזונים בבניין הכוח בסביבת לחימה דינמית, והאלוף גרשון הכהן, מפקד הגיס המטכ"לי בצה"ל, ירצה בנושא בניין הכוח: בין המרכיב האנושי למרכיב הטכנולוגי (ההרצאה כפופה לאישור סופי).

הכנס פתוח לציבור וילווה בתרגום סימולטני לאנגלית.

אולי יעניין אותך גם