עסקה חדשה לאורביט בישראל

מדובר בהזמנת המשך בהיקף של כ-7 מיליון ש"ח מחברה ביטחונית ממשלתית

מערכת AL-4034D של אורביט (צילום מסך)

אורביט טכנולוג'יס העוסקת בתקשורת לוויינים, מערכות עקיבה ומערכות לניהול תקשורת ושמע במטוסים מדווחת על מכירת מספר מערכות טלמטריה מסדרת AL-4034 ליישומי עקיבה וניסויי טיסה. זאת, במסגרת זכייה במספר הזמנות בהיקף כולל של כ- 7 מיליון ש"ח מחברה ביטחונית ממשלתית בישראל. מדובר בהזמנת המשך לסדרת מערכות טלמטריה שפותחה במיוחד ליישומי משימה קריטיים, כגון ניסויי טיסה.

מערכות העקיבה שהוזמנו מסוגלות לפעול הן ביבשה והן על גבי כלי שיט. האתגר הגדול בעבודה מפלטפורמה ניידת ימית, הנו ייצוב האנטנה במשך זמן העקיבה תוך התגברות על תנאי ים הדורשים דינאמיות גבוהה תוך שמירה על קשר רציף עם האובייקט הנע. חלק מהמערכות יחליפו מערכות ישנות וזאת במטרה לאפשר ללקוח ליהנות מטכנולוגיה חדישה ומדויקת וכן לחסוך בעלויות תפעול.

"הבחירה באורביט כספקית פתרונות עקיבה וניסויי טיסה ללקוח אסטרטגי גדול וחשוב זה, מהווה הבעת אמון בטכנולוגיה, במעטפת הביצועים שהמערכות מציעות ובתמיכה שמספקת חברת אורביט לכל אורך חיי המוצר. לאורך השנים הוזמנו מספר גדול של מערכות עקיבה על ידי לקוח זה ואנו צופים ביקוש למערכות אלו גם בעתיד", אמר עופר גרינברגר, מנכ"ל אורביט.