סתוית נבון מונתה למנכ"לית SAP ישראל

סתוית נבון, מנכ"לית SAP ישראל (יח"צ)

חברת SAP העולמית מינתה את סתוית נבון (41) לתפקיד מנכל"ית SAP ישראל. SAP ישראל היא חברה-בת של ענקית התוכנה SAP והיא אחראית על ניהול מערך השיווק וההפצה של הפתרונות והשירותים העסקיים של SAP בישראל. נבון כיהנה בארבע השנים האחרונות כסמנכ"לית התפעול והמשנה למנכ"לSAP ישראל.

נבון מחליפה את מיקי מגדל, אשר לאחר ארבע שנים כמנכ"ל SAP ישראל, הודיע בשבוע שעבר על סיום תפקידו לטובת תפקיד גלובלי ב-SAP, כמנהל השותפות מול אקסנצ'ר (Accenture) ב- EMEA. סתוית נבון החלה את דרכה בחברת SAP העולמית בשנת 2002. סתוית כיהנה במגוון תפקידי ניהול, ביניהם מנהלת פעילות SAP בישראל במגזר ה-SME. במסגרת זאת הקימה נבון רשת של שותפים עסקיים והובילה בחברה מהלך אסטרטגי של מעבר ממכירה ישירה למכירה באמצעות שותפים עסקיים בלבד. השינוי האסטרטגי שהובילה נבון סייע לפתרון SAP Business One לזכות בנתח השוק הגדול ביותר של תוכנות עסקיות במגזר זה.

בארבע השנים האחרונות, כיהנה נבון כחברת הנהלה והייתה שותפה להישגים של SAP ישראל במסגרת תפקידיה כמשנה למנכ"ל וסמנכ"לית התפעול.

אולי יעניין אותך גם

bigstock

״חוק התקשורת הדיגיטלית - פגיעה קשה בפרטיות ובהגנה על המידע של אזרחי ישראל״

ארגוני החברה האזרחית מציינים בפנייה למשרד האוצר במכתבם המשותף כי נוסף על חוק תקשורת דיגיטלית, טיוטת חוק ההסדרים כוללת נושאים נוספים בעלי השלכות על הפרטיות והגנת הסייבר של הציבור, כגון שימוש בטכנולוגיות פרטיות-מסחריות לניטור מיקום המשתמש לצורך תחבורה ציבורית והרחבת השימוש בארנקים ואמצעי תשלום דיגיטליים בתחום הפיננסים