סערה במשטרת ישראל

מפקד מחוז י-ם הושעה מתפקידו בשל חקירה המתנהלת בעניינו. צו איסור פרסום הוטל על פרטי המקרה

ניצב ניסו שחם (צילום: אתר משטרת ישראל)

מפקד מחוז ירושלים, ניצב ניסו שחם, נחקר אמש במסגרת חקירה שעל פרטיה הוטל צו איסור פרסום. בגל"צ דיווחו כי על רקע הפרשה, יצא שחם לחופשה מתפקידו.

על פי הדיווח בתכנית "בוקר טוב ישראל" ההחלטה על השעייתו של ניצב שחם הייתה של מפכ"ל המשטרה, רב-ניצב יוחנן דנינו בעקבות החקירה המתנהלת בעניינו. השר לביטחון פנים, יצחק אהרונוביץ', עודכן בפרטי המקרה.

את שחם מחליף בפועל ניצב מני יצחקי, שמונה לאחרונה למפקד היחידה המיוחדת להב 433. יצחקי כיהן עד הימים האחרונים כסגנו של שחם עד לקידומו.

במקביל נשקלת השעייתו של מפקד מרחב ציון, ניצב משנה ניסים אדרי, שהיה מועמד לתפקיד סגנו של שחם בשל החשד כי הוא היה מעורב בהסתרה של מידע שהגיע אליו לגבי מעשיו של שחם.

אולי יעניין אותך גם

The State Correctional Institution Laurel Highlands prison for the elderly and infirm, where a coronavirus disease (COVID-19) outbreak has infected more than half of the inmates in Somerset, Pennsylvania on December 5, 2020. REUTERS/Maranie R. Staab
 

הניו יורק טיימס: מערכת הכליאה בארה"ב הייתה גורם מכריע בהיקפי ההדבקה בקורונה

המחקר מצא כי היו יותר מ -1,400 מקרי הדבקות של אסירים חדשים ושבעה מקרי מוות בממוצע בכל מתקני הכליאה מדי יום. אלפי אסירים ואנשי צוות נדבקו. מאות מתו מסיבוכים של המחלה