סיסקו זכתה במכרז התקשורת

הוזמנה למו"מ סופי עם משהב"ט

פרסום ראשון של ישראל דיפנס: מסתמן כי חברת סיסקו קרובה לזכייה במכרז התקשורת הגדול של משרד הביטחון, לאספקת ציוד תקשורת לכוחות הביטחון לחמש השנים הקרובות.

למערכת "ישראל דיפנס" נודע כי חברת סיסקו קיבלה הזמנה לניהול משא ומתן סופי בשבוע הבא בניו יורק. בהתאם למשא ומתן ייתכן שיקבלו לאחריותם גם נתח של פעילות תקשורתית המבוססת כיום על מערכות של ג'וניפר. שווי המכרז מוערך בהיקף של מיליוני דולרים. מדובר באספקת ציוד תקשורת שונה כגון מרכזיות, נתבים, טלפונים ועוד.

ההערכות בשוק הן כי המכרז יוביל להוזלה משמעותית של עלויות תקשורת במערכות הביטחון לעומת מה שהיה מקובל בעבר. המכרז מנוהל על ידי מנהל ההרכשה והייצוא במשרד הביטחון בראשות תא"ל (מיל') שמואל צוקר וסגן מנהל המנה"ר לתקשוב ולמודיעין, איקו חסון, ובהובלת יחידת לוטם באגף התקשוב בפיקודו של תא"ל דני ברן.

 נודע, כי חברות ג'וניפר ו-HP עשויות לזכות בנתח מסוים מפעילות התקשורת של צה"ל, אם כי מסתמן, כאמור, כי הנתח העיקרי יהיה של סיסקו. 

אולי יעניין אותך גם

דיווח: משרד הביטחון האוסטרלי עצר את תכנית מערכת ניהול קרב של אלביט - ללא סיבה

באתר australiandefence מפרסמים כי אלביט מערכות אוסטרליה קיבלה הודעה מוקדמת החודש על הפסקת השימוש בגרסת ה- BMS הקיימת במערך השדה בצבא. אין שינוי במערכת לטובת מערך האימון. האתר טוען כי מדובר באניגמה, היות ולא ניתנה סיבה לעצירת הפעילות