סימולטורים חדשים למודיעין

אלביט מערכות העבירה למשהב"ט את מערכות האימון ה-ISTAR שמדמות תרחישים מהשטח ומיועדות לתמיכה בפעילות מבצעית שוטפת

אלביט מערכות העבירה לשימוש צה"ל את מערכות האימון המתקדמות בתחום המודיעין ה-ISTAR שמאפשרות מעקב, תצפית והרכשת מטרות ומיועדות לתמיכה בפעילות מבצעית שוטפת, בהגנה על גבולות ישראל.

המאמן מאפשר סימולציה של תרחישים כמו-מציאותיים לאימון כל הכוחות המוצבים בתוואי השטח השונים לאורך גבולות המדינה, תוך הדמיה של מפת הגבולות האמיתית של ישראל. את הסימולטור ניתן לקשר את למערכות התקשורת והשו"ב השונות הנמצאות בשימוש צה"ל, וכן ליכולות ניהול ירי ומטווח ויכולות מבצעיות נוספות בשטח.

בנוסף לכך בתחילת 2013 תעביר אלביט למשרד הביטחון את מאמן הנהיגה המיועד למגוון רכבים קרביים משוריינים (רק"מ), לאימון במגוון רחב של משימות, קרביות ולא-קרביות, ובתרחישים ייחודיים כגון נהיגה תחת אש, במגוון תנאי מזג אוויר ותנאי שטח קשים. המאמן מיועד גם לחסוך בזמן ובמשאבים לצה"ל, מעצם היותו מערכת ניידת, מודולארית ורב-משימתית, הניתנת לפריסה קלה בשטח ומופעלת באמצעות ממשק ידידותי ומבוסס-רשת.

אולי יעניין אותך גם

דעה | ישראל הרסה את השם של מערכות ההגנ״א הרוסיות - וזה פוגע במכירות 

הצבא הרוסי התחיל להלל את מערכות ההגנ״א שלו בסוריה ללא הוכחות להצלחות. למה עכשיו? פשוט. המערכות הרוסיות לא עוצרות את הישראליות והאמריקאיות ולקוחות התעשייה הרוסית מתחילים לשאול שאלות