סיטריקס וסיסקו מרחיבים את השותפות ביניהן

החברות תבצענה השקעות משמעותיות בכוח אדם ומשאבים על מנת לקדם חדשנות ומוצרים

(shutterstock.com)

חברת סיטריקס (Citrix), מובילה עולמית בתשתיות אספקת יישומים, המיוצגת בישראל על ידי קבוצת אמן וחברת סיסקו (Cisco), מובילה עולמית בתחום ה- Networking הודיעו במסגרת כנס Citrix Synergy המתקיים בימים אלה בברצלונה שבספרד, על הרחבה משמעותית של שיתוף הפעולה ביניהן בתחום שולחנות העבודה הוירטואליים בשלושה תחומים אסטרטגיים: שיתופיות בענן (Cloud Networking), תיאום מחשוב ענן (Cloud Orchestration) ותמיכה במגמת הניידות (mobility).

סיסקו וסיטריקס מאמינות כי תעשיית ה-IT עומדת בפני שינוי מהותי – המעבר לעידן הענן והניידות. על מנת לסייע לארגונים ולספקי שירותים להכין עצמם לשינויים בשוק ולהתאים את המודלים העסקיים שלהם, סיטריקס וסיסקו ישתפו פעולה באיחוד הטכנולוגיות הטובות ביותר לכדי פתרונות חדשניים המתאימים לעידן החדש. השותפות המורחבת בין שתי החברות תכלול השקעות משמעותיות בכוח אדם ובמשאבים כדי ליצור חדשנות טכנולוגית מובילה, לבצע תהליכי אינטגרציה וולידציה לפתרונות, לספק שירות ללקוחות ולספק מענה משותף לשוק הגלובלי.

במסגרת שיתוף הפעולה המורחב בתחום השיתופיות בענן תשלבנה החברות את בקר העברת היישומים NetScaler של סיטריקס עם שירותי רשת ואבטחת מידע של סיסקו, כגון מוצרי ה- WAAS וה- ASA של החברה. החברות מתכוונת גם לשלב את מוצרי ה- Nexus 1000V של סיסקו עם מוצר ה- XenServer של סיטריקס על מנת לאפשר לארגונים ולספקי שירותים להקים עננים המבוססים על טכנולוגיות קוד פתוח. סיסקו תמשיך לתמוך באופן מלא בלקוחותיה הקיימים בקו מוצרי ה- Application Control Engine (ACE) ותמליץ על מוצר ה- NetScaler של סיטריקס כאלטרנטיבה ללקוחות המעוניינים להטמיע את הדור הבא של בקרי העברות היישומים.

בתחום תיאום מחשוב הענן מתכננות החברות לפתח פתרון משולב בתחום הענן לארגונים וספקי שירותים המבוסס על מוצרי שתי החברות, ביניהם ה- UCS, ה- Nexus וה- ONE של סיסקו וה- CloudPlatform של סיטריקס. בתחום הניידות מתכננות החברות לפתח פתרונות בתחום מגמת הניידות ומגמת "הבא-את-מכשירך" (BYOD) אשר יספקו למשתמשים ניידים פתרון אחוד לגישה בטוחה לכל היישומים העסקיים, המידע, המסרים ושירותי השיתופיות בארגון, מכל מכשיר ומכל מקום. הפתרון המשותף, כאשר יפותח, יכלול ויעשה שימוש בטכנולוגית השיתופיות של סיסקו ואינטגרציה חזקה יותר של ה- Cisco Jabber Client עם ה- Citrix Receiver וה- Citrix Gateway. הפתרון המשותף גם יכלול את מוצר ה- ShareFile של סיטריקס לקבלת שירותי "עקוב אחרי" של נתונים, באופן מאובטח, מהענן, לכל המכשירים של העובדים ושורה של מוצרים ופתרונות נוספים משתי החברות.