נתניהו בדאבוס: ישראל היא מרכז חדשנות

ראש הממשלה אמר את הדברים במסגרת הפורום הכלכלי בדאבוס. ראש הממשלה ינאם בעוד 4 ימים בכנס סייברטק 2014 שיתקיים ביום ב' הקרוב בגני התערוכה, תל אביב

twitter.com/IsraeliPM

"אני קורא לישראל אומת החדשנות. העתיד שייך לאלה של שמחדשים", אמר ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בפתח נאומו בפורום הכלכלי בדאבוס. נתניהו עלה לבמה אחרי נשיא איראן חסן רוחאני. זוהי הפעם הראשונה ב16 שנים שראש ממשלה ישראלי משתתף בכנס הכלכלי.

"ישראל היא המוקד של החדשנות בעולם כרגע. הריכוז של חברות הייטק מחוננות במיוחד הוא קריטי. אני לא חושב שיש מדינה בעולם עם נסיבות כמו ישראל. אנחנו צריכים לחדש כדי לשרוד.

"האינטרנט צריך להיות מוגן. ישראל מובילה בהגנת סייבר, שבלעדיו כלכלת האינטרנט לא יכולה להתקדם. צמיחה כלכלית היא טובה עבורנו ועבור השכנים שלנו. זה תרומה לשלום, בדרך לסגירת פערים".

במסגרת הפורום נפגש נתניהו עם מספר מנהלים מובילים בחברות טכנולוגיה בינלאומיות, ביניהם מנהלים בכירים בחברת גוגל וגם מריסה מאייר מנכ"לית יאהו שצפויה לבקר בישראל בחודש יולי הקרוב.

לחץ כאן להרשמה לכנס סייברטק 2014

אולי יעניין אותך גם

שיגור הגשושית האמירתית ״אל-אמאל״ למאדים ביולי 2020. צילום: Yomiuri Shimbum via REUTERS

איחוד האמירויות תשגר לחלל את האסטרונאוטית הראשונה בעולם הערבי

נורה אל מטרושי בת ה-27 תעבור הכשרה במרכז נאס״א בטקסס יחד עם שלושת האסטרונאוטים הנוספים של האמירויות, שאחד מהם נבחר ביחד איתה. אמיר דובאי: ״סומכים עליהם שיאדירו את שם איחוד האמירויות בשמיים״