נס תוביל את פרויקט ה- CATO האירופאי

חברת ה-IT הישראלית תצטרף ליותר מ-20 חברות וגופים בפרויקט לפיתוח אמצעים ומערכות להתמודדות עם משברים בהם נעשה שימוש בחומרי אב"כ

תרגול אב"כ (צילום: איתמר מואטי, דו"צ)

חברת נס טכנולוגיות הודיעה היום על הצטרפותה לפרויקט CATO האירופאי לניהול אירועים משברי טרור לא קונבנציונאליים. החברה שמפתחת מערכות תקשורת ושו"ב אף נבחרה להוביל את הפרויקט, שיתרכז ויעסוק בהיבטים השונים של התמודדות וטיפול באירועי אב"כ כתוצר מפעילויות טרור בהם נעשה שימוש בנשק בלתי קונבנציונלי או שמותקפים מתקני פיתוח, מחקר או תעשייה שעושים שימוש בחומרים כימיים או ביולוגיים.

באמצעות קבוצת הטכנולוגיות והמערכות שלה (TSG), החברה, שתוביל כאמור את הפרויקט שיכלול יותר מ-20 ארגונים וחברות אירופאיים, תהיה אחראית גם על פיתוח רכיבים ומערכות במערך הכלים ובסיסי הידע שהפרויקט שואף לפתח.

מיכאל זינדרמן, נשיא נס TSG, אמר כי "קבלתה של נס לפרויקט, בתור מתאמת הפרויקט, באה על רקע הסטטוס שלה כמובילה בינלאומית בתחום של מערכות C4I, עם התמחות מיוחדת בפתרונות שו"ב לניהול משברים". זינדרמן הוסיף כי "כל שניה קובעת במשברי אב"כ, ומודעות מיידית ומדויקת למצב היא מכרעת".

אולי יעניין אותך גם

צוות מרכז הפיתוח של ג׳ונס בישראל. צילום: אסנת קרסננסקי

סטארט-אפ הפרופטק Jones גייס 12.5 מיליון דולר לקידום פלטפורמה לניהול חללי עבודה בבנייני משרדים

ג'ונס, שהפלטפורמה שלה מותקנת בחללי עבודה של חברות דוגמת גוגל, ספוטיפיי ואמזון, שואפת לפתח אותה כך שתאפשר לנהל משרד בבניין משרדים ולהזמין באפליקציה שירותים שוטפים