נישען על הישגי הכשירויות עד כה

הרמטכ"ל גנץ היום במפגש רב זרועי: "נסיט את הסדיר לתעסוקה המבצעית ונעשה כל מאמץ לשמר את האימונים של כוחות המילואים"

הרמטכ"ל, רא"ל בני גנץ דיבר היום במפגש הרב זרועי בסדרת הקרב המשולב ואמר כי: "אנחנו נפגשים עם אתגר כלכלי בתקופה האחרונה, לא יהיה קל בשנים הקרובות להתמודד עם המציאות. ביתר שאת נצמצם איפה שאפשר. החלטנו על הסטת כוחות הסדיר למשימות המבצעיות, אנחנו נשען על הישגי הכשירויות שהשגנו עד עכשיו. נסיט את הסדיר לתעסוקה המבצעית ונעשה כל מאמץ לשמר את האימונים של כוחות המילואים.

"ננסה לעבור את רגעי המשבר האלה ונקפיד לשמר את הכשירות של הצבא גם להמשך בעתיד. אני מאמין שנדע להתמודד איתם. אני לא חושב שמישהו בקהל חושב שהוא 'פרייר', כל מה שאנחנו עושים כאן הוא זכות גדולה. אנחנו נפעל ככל הניתן לגיוס רחב כפי שתקבע הממשלה ונקבל לזרועותינו כל חייל שהוא חרדי או חילוני. צה"ל התברך בכוח אדם איכותי וזהו חוסנו האמיתי. בחנו בצה"ל לחזק את מעמד הלוחם הקרבי. הכל חשוב אבל זה הכי חשוב, הכל משפיע, אבל זה הכי משפיע. כשמטוס נכנס לתקוף וכשחייל נכנס לתקוף זה המאמץ המלחמתי. נמשיך לחזקו בצד החשיבות הרבה של המערכים האחרים."

אולי יעניין אותך גם

דעה | בנט, איפה ההוכחות שזה מל״ט איראני שפגע במיכלית? 

סטילס: עמוס בן גרשום / לע"מ

דעה | בנט, איפה ההוכחות שזה מל״ט איראני שפגע במיכלית? 

אם לישראל יש הוכחות לכך, למה בעצם להסתיר? כדי להגן על מקורות? ובכן, גם בדיווח לארה״ב ישראל לא מסגירה מקורות שנדרש להסתיר לצורך הגנה עליהם. אם בנט ולפיד רוצים לבנאם את האירוע, אין כמו הוכחות מוצקות שאלו האיראנים כדי לעשות זאת