נותנות בראש: דימונה וקריית שמונה

אכ"א מפרסם נתוני גיוס לפי דירוג הערים, מהם עולה בין היתר, כי 75% מהגברים החייבים בגיוס מתגייסים לצה"ל

אגף כוח אדם פירסם את נתוני הגיוס לפי ערי ישראל בהתאם לאחוזי גיוס ומיצוי לחימה וקצונה עבור כל עיר על פי שנתון הלידה 1991.

הנתונים צוינו עבור גברים ונשים בנפרד על פי חייבי הגיוס בישראל. סך הכל שיעור הגיוס של הגברים לצבא לפי השנתון של 1991 עומד על 74.6 אחוזים ושיעור הגיוס לנשים עומד על 58.8 אחוזים. שיעור המיצוי ללחימה לגברים עומד על 45.3 אחוזים ושיעור המיצוי לקצונה בכלל צה"ל הינו 6.8 אחוזים לגברים ו-7.7 אחוזים לנשים.

שיעור גיוס גבוהים במיוחד בקרב הגברים ניתן לראות ביהוד-נווה אפרים, מודיעין-מכבים-רעות, יוקנעם עלית, מעלות תרשיחא, ראש העין, קריית שמונה, ודימונה.

בתל אביב עומד שיעור הגיוס בקרב הגברים על 73 אחוזים ובקרב הנשים 66 אחוזים. בירושלים עומד שיעור הגיוס לגברים על 41 אחוזים ולנשים 23 אחוזים ובחיפה עומד שיעור הגיוס בקרב הגברים על 77 אחוזים ובקרב הנשים על 70 אחוזים.

אולי יעניין אותך גם

מייסדי Cyolo: אלמוג אפיריון (מנכ״ל), ערן שמואלי (ארכיטקט תוכנה), ודדי ירקוני (סמנכ״ל טכנולוגיה). צילום: יח״צ, באדיבות החברה

הסטארט-אפ הישראלי Cyolo השלימה גיוס של 21 מיליון דולר

הגיוס ישמש להרחבת פתרון החברה, שמחבר עובדים למערכות הארגוניות באופן המותאם לצורת העבודה של ימינו, וכן להכפלת עובדי החברה עד סוף שנת 2021