נורת'רופ גראמן משיקה ענן מאובטח

על פי ההסכם שהוכרז בין החברה לחברת CA, תוכל Northrop Grumman להשתמש בשירות CA CloudMinder™ כדי לספק ללקוחותיה פתרון מאובטח, יעיל וחסכוני לניהול של הזיהוי והגישה (IAM)

Northrop Grumman’s Critical Incident Response System

חברת Northrop Grumman חתמה עם חברת CA Technologies על הסכם שבמסגרתו היא תסייע ל- Northrop Grumman להרחיב את שירותי הענן שלה במגזר הבריאות, במגזר של עובדי הממשל שאינם נמנים על כוחות הביטחון, ובמגזרים של ממשלי המדינות והשלטון המקומי.

על פי ההסכם שהוכרז, תוכל Northrop Grumman להשתמש בשירות CA CloudMinder™ כדי לספק ללקוחותיה פתרון מאובטח, יעיל וחסכוני לניהול של הזיהוי והגישה (IAM).

CA CloudMinder™ מסופק כתוכנה במתכונת שירות (SaaS) וכולל מערכת להקצאת משתמשים, ניהול משתמשים בשירות עצמי ובקשת גישה; אימות רב עוצמה של זהות על בסיס סיכונים; וכניסה יחידה ואחודה הן ליישומי ענן והן ליישומים מקומיים.

הודות לאיחוד זהויות וכניסה יחידה, יכולים המשתמשים להזין סיסמה בודדת ולגשת לכל יישום, בין אם הוא שוכן בענני מחשוב ממשלתיים או בענני מחשוב בבעלות הלקוח, ובין אם הוא שוכן בתשתיות הענן של Northrop Grumman. בחברה ציינו כי היא יכולה להעביר לענן וליישם בו עבור לקוחותיה, בצורה מאובטחת ומהירה, יישומים קיימים וגם יישומים חדשים.

"האבטחה והפרטיות של נתוני לקוחותינו ניצבים בראש סדר העדיפויות של Northrop Grumman. למתן גישה נכונה למידע הנכון נודעת חשיבות מיוחדת בשוק המחשוב של מגזר הבריאות" אמרה איימי קארו, סגנית נשיא הממונה על תכניות מחשוב במגזר הבריאות בחברת Northrop Grumman. "באמצעות עבודה משותפת להקמת מרחב קיברנטי מאובטח, יוכלו החברות Northrop Grumman ו- CA Technologies לתת מענה טוב יותר לצרכים הייעודיים של לקוחותינו ולספק פתרונות יעילים וחסכוניים, ברמת סיכון נמוכה".

"אסטרטגיית cloud-first ("קודם כל בענן") של הממשל בארצות הברית, בשילוב עם הצו הנשיאותי לאבטחה קיברנטית (cybersecurity Executive Order), מחייבים פתרונות ייחודיים שיסייעו לסוכנויות לאבטח את סביבות המחשוב ההיברידיות שלהן" אמר מייק דנינג, סגן נשיא בכיר ומנהל כללי של החטיבה לפתרונות אבטחה בחברת CA Technologies.

"אנו מצפים לעבוד עם Northrop Grumman כדי לתמוך בפיתרון שהיא מציעה ללקוחותיה מהממשל לניהול של הזיהוי והגישה כתוכנה במתכונת שירות, להגביר את האבטחה והנצילות, לצמצם סיכונים ולעמוד בתקנות לאבטחה קיברנטית ביישומי ענן וביישומים מקומיים".

אולי יעניין אותך גם