משחקים במגרש של הגדולים

ארבע חברות ישראליות עורכות השנה הופעת בכורה בתערוכת הסלון האווירי, כולן מסכימות כי זה המקום הכי טוב לזכות בחשיפה

"עד עכשיו לא היה לנו קשר ישיר עם חברות בחו"ל אלא אנחנו נחשבים יצואנים עקיפים, כעת אנחנו מקווים לזכות בחשיפה הרבה יותר גדולה", אומר שמשון אביבי, המייסד ומנכ"ל של חברת SHIMSHON FINE MECHANICS INDUSTRIES, אחת מהחברות הישראליות שעושות את הופעת הבכורה שלהן בתערוכת הסלון האווירי בפריז.

ארבע חברות ישראליות יציגו השנה לראשונה בתערוכה היוקרתית והנחשבת ביותר בעולם הביטחון והתעופה: "פנטגון 2000" שמייצרת תוכנה לניהול ציי מטוסים, חברת MTC שמייצרת מערכות הנחייה והיגוי, י. שוסטר שמייצרת צנרת לחץ תעופתית, וחברת SHIMSHON FINE MECHANICS INDUSTRIES שמייצרת רכיבים אלקטרו-אופטיים.

גם יחיאל כהן, מנכ"ל חברת MTC, מתייחס לחשיבות התערוכה ביצירת הקשר עם הלקוחות, "אנחנו מאוד מצפים לפגוש לקוחות שברוב המקרים בעבר היה קשה להגיע אליהם" אומר כהן " עד כה החברה זכתה למוניטין רב בשוק הישראלי ועבורנו זה חלון הזדמנויות להציג את היכולות של החברה". גם בפנטגון 2000 רואים בתערוכה את הפלטפורמה הנכונה ליצירת קשר עם עוד לקוחות. "נוכל לקיים פגישות אחד על אחד ולקבל חשיפה והכרה לטכנולוגיות הייחודיות שאנחנו מייצרים", אומר נשיא החברה גבריאל מופז.

ולמה זו הפעם הראשונה?
"בישיבת ההנהלה קיבלנו החלטה שהגיע הזמן לחשוף את עצמנו לשווקים בחו"ל" אומר יובל שוסטר המייסד ומנכ"ל חברת י.שוסטר. "המטרה שלנו כרגע בתערוכה, היא לחשוף את פועלנו ולהכריז על הקמת מפעל שהקמנו לאחרונה בהודו. אנחנו לא מצפים לעשות הזמנות ומכירות במקום".

אולי יעניין אותך גם