מקלט חדש לטליט ומדיה-טק

המודול החדש מבוסס על רכיב MT3333 של חברת MediaTek הטיוואנית. המקלט החדש מתוכנן לשימוש עם מערכת GPS האמריקאית וכן עם מערכות נוספות של מיקום לווייני (multi-GNSS) ומסוגל לגלות ולעקוב אחר מספר מערכות כאלה במקביל

GNSS signals propagation in the atmosphere (onera.fr)

טליט תקשורת אלחוטית הכריזה על תחילת השיווק של מודול Jupiter SL869 V2 , שהוא השני בסדרה של אחד ממוצרי המיקום הגיאוגרפי עתירי הביצועים של החברה.

המודול החדש מבוסס על רכיב MT3333 של חברת MediaTek . המקלט החדש מתוכנן לשימוש עם מערכת GPS האמריקאית וכן עם מערכות נוספות של מיקום לווייני (multi-GNSS ) ומסוגל לגלות ולעקוב אחר מספר מערכות כאלה במקביל. למודול ממשק RF בעל רגישות גבוהה המגביר את האמינות והפונקציונאליות של התקנים מבוססי מיקום לשימושים אישיים, מסחריים ותעשייתיים. מודול המערכת מספקת אינטגרציה קלה וחיי סוללה ארוכים.

"ה-Jupiter SL869 V2 תוכנן כדי לסייע למפתחים ליצור מוצרים מודעי מיקום, ובמיוחד כאלו המופעלים בסוללה, וזאת במהירות ובמינימום מורכבות," אמר טנלי טורנלה, סמנכ"ל וראש חטיבת GNSS ב- Telit Wireless Solutions.

"זהו מקלט פשוט לשימוש באופן יוצא דופן, ומסמל את תחילת השותפות שלנו עם MediaTex . אנו נאיץ את שיתוף הפעולה העולמי ביישומים אנכיים כגון ניהול ציי רכבים, גביית תשלום בכבישי אגרה על בסיס מיקום, טכנולוגיה לבישה, ניווט מובנה במכונית, העברת מידע ממוחשב (טלמטיקס), ניטור אישי ועוד".

ה- Jupiter SL869 V2 תומך במערכות המיקום הלווייני GPS, QZSS היפנית, Glonass הרוסית, ומוכן לשימוש עם מערכת גלילאו האירופית ו-Compass/Beidou הסינית. שתי גרסאות של המוצר מספקות בו-זמנית שילובים שונים בין מערכות מיקום שונות: GPS + גלילאו ו/או GPS + גליליאו וקומפס/ביידו. המודול תומך בקובץ סיוע באיתור לוויינים (A-GPS ) וכן במערכת SBAS המשפרת את דיוק תהליך המיקום.

מנוע התוכנה המובנה מסוגל לחזות עצמאית את מיקום הלוויינים בשמים לשלושה ימים מראש לאחר הורדה ראשונה של נתוני המיקום מלווייני ה-GNSS ונתונים אלו מאוחסנים בזיכרון הפלאש הפנימי.
ה-SL869 V2 יכול להחליף את JN3 או SL869 בהתקנים תוך הקפדה על כמה כללי הטמעה פשוטים. עובדה זו מאפשרת ללקוחות להשתמש באותו תכן להתקנת JN3, SL869 או SL869 בהתאם למאפייני ההתקן הנדרשים.

סדרת xL869 היא חלק ממשפחת מודולי ה-GNSS של טליט המתאפיינים בגודל פיזי אחיד המאפשר ללקוחות לבחור מבין מגוון טכנולוגיות GNSS ותכונות. המודולים במשפחת מוצרים זו מוצעים במארז LCC בגודל 16-12.2 מ"מ, עם 24 רגליים. אחד היתרונות של מודולי טליט הוא שבעת תכנון התקן מודע-מיקום ומקושר אינטרנט, המפתחים יכולים לבצע אינטגרציה מלאה בין מודולי הסלולר של טליט לבין Jupiter SL869 V2 . שילוב כל מודולי הסלולר של טליט עם מודולי המיקום מפחית משמעותית את מורכבות הפיתוח מבלי להוסיף עלויות.

מודולים מרובי-GNSS בשילוב עם מודולים סלולאריים תואמי eCall/ERA-GLONASS יכולים לשמש, למשל, כפתרונות מוכנים לדיווח אוטומטי על תאונות ומיקומן באיחוד האירופי וברוסיה.

"חברת MediaTek גאה לשתף פעולה עם טליט בדור החדש של פתרונות מיקום מרובי GNSS מסדרת Jupiter ," אמר ס.ר. צאי, מנכ"ל יחידת Wireless Connectivity and Networking במדיה-טק. "האמינות של טכנולוגיית המיקום של מדיה-טק המתבססת על מספר מערכות מיקום לווייניות הוכחה בצורה נרחבת בעולם. ה-MT3333 היא מערכת על שבב (SoC ) המאפשרת ביצועים ואינטגרציה איכותיים ועם צריכת החשמל הנמוכה ביותר, ואידיאלית לפריסה בטווח רחב של קטגוריות מוצרים". />

אולי יעניין אותך גם

נמרוד וקס. צילום: רועי שור

לא יודעים איפה המידע בארגון? חברת BigID הישראלית: ״הפתרון שלנו תומך ברגולציות פרטיות״ 

חברת BigID היא חברה אמריקאית-ישראלית שפיתחה פלטפורמה למיפוי המידע בארגון. לפי נמרוד וקס, שותף מייסד ומנהל המוצר בחברה, המוצר תורם ערך להתמודדות עם רגולציות פרטיות וכן עוזר להתמודד גם עם מתקפות כופר. ראיון מיוחד