מערכת הלבנה למחשב אישי

סאסא-סופטוור משיקה את גרסת ה-DESKTOP למערכת ההלבנה GATE SCANNER. הגרסה החדשה תוצג בתערוכת סייברטק 2014 שתיערך בין ה-27-28 בינואר בגני התערוכה, תל אביב

סאסא-סופטוור, מפתחת מערכת ה-GATE SCANNER, פתרון הלבנה מתקדם לארגונים ומוסדות, הודיעה היום (ד') על השקת גרסת ה- DESKTOP; באמצעותה ניתן להלבין חומרים אשר מוכנסים לרשת המחשבים האירגונית באופן מאובטח מעמדת העבודה האישית של כל עובד.

תהליך זה מתבצע על-ידי הלבנתם במקום ייעודי ברשת ואף מאפשר לעובדים אשר נמצאים מחוץ לארגון להתחבר למערכת ההלבנה ולבצע את תהליך הלבנת הקבצים באופן מוגן ומאובטח. הגרסה החדשה תוצג בתערוכת סייברטק 2014 שתיערך בין ה-27-28 בינואר בגני התערוכה, תל אביב. 

מספר רב של חברות בארץ כבר הטמיעו את מערכת ה- GATE SCANNER, ביניהן ניתן למצוא את בנק הפועלים, אקסלנס נשואה, ויזה כאל, שומרה ביטוח, וכן מספר מוסדות ממשלתיים. חברות אלו, אשר מקפידות על נהלי אבטחת מידע מן המחמירים בארץ, עושות שימוש ביכולות המערכת בגרסת ה-GATEWAY ו/או על-ידי הצבת עמדות הלבנה ייעודיות ברחבי הארגון. לכל חברה הותאמו פתרונות אבטחת רשת העונים על צרכיה הייחודיים.

מטרתה העיקרית של מערכת ה- GATE SCANNER היא לסרוק חומרים הנכנסים לרשת המחשבים הארגונית, בין אם על ידי כונן חיצוני, דיסק און קי, אימייל המכיל קבצים מצורפים, או כל מדיה חיצונית אחרת, ובכך למנוע מתקפות סייבר, גניבת מידע, ריגול תעשייתי והשבתת מערכות תפעוליות. המערכת מסוגלת להגדיר מספר רב של פרופילים של משתמשים, לאפשר לארגון הגדרות בקרה וסינון ייחודיות, וכמובן, מאפשרת התאמה מלאה לכל מגוון מערכות המחשוב הקיימות בשוק.

"במציאות בה מידע והגנה על מידע הם גורם מכריע בשרידותה של כל חברה עסקית או ארגון מכל סוג, יש צורך ממשי במערכת המגינה על המידע הקריטי ועל מערכות המחשוב של החברה, בצורה חכמה המנוהלת ומבוקרת בצורה מוחלטת בידי גורמים מקצועיים האמונים על כך מטעם הארגון" אומר יעקב ירוסלב, מנכ"ל חברת סאסא-סופטוור. "גרסת ה-DESKTOP של מערכת ה-GATE SCANNER מאפשרת לכל משתמש בארגון הגנה מרבית ללא מגבלות של איבוד זמן יקר. עבודת ההלבנה של המערכת מתבצעת ברקע מבלי להפריע למשתמש ובצורה סטרילית המבטיחה את הגנת הרשת".

חברת סאסא סופט, בבעלות קיבוץ סאסא הוקמה בשנת 2012 כחלק ממדיניות פיתוח היזמות שהקיבוץ מוביל, כאשר הבסיס להקמת החברה היה מוצר ה- GATE SCANNER שפותח במיוחד עבור חברת פלסן, גם היא בבעלות קיבוץ סאסא.

דרישות אבטחת המידע שחברת פלסן נדרשה אליהן כחברה ביטחונית היו גבוהות במיוחד וה- GATE SCANNER נתן מענה מלא לכל אותן דרישות אבטחה. כיום קו המוצרים של המערכת נותן מענה לצרכים של כל ארגון, גדול כקטן, פרטי או ממשלתי, אשר מעוניין להגן על המידע הנמצא אצלו ברשת.