מערכת אחסון אחוד חדשה

EMC משיקה את ה-VNXe3150, מערכת אחסון אחוד המשלבת גידול של 50% בביצועים ובקיבולת לכל ארון שרתים, עם הפשטות של קו מוצרי ה-VNXe®

VNXe Series

מערכת ה-VNXe3150 מאפשרת ללקוחות המאחסנים מידע בהיקף נמוך (entry level) למקסם את הסביבה הווירטואלית שלהם, ולהרחיב את הקיבולת ורמת הביצועים הקיימים.

הפתרון תומך במעבר לסביבה וירטואלית באמצעות אינטגרציה עם תוכנות Citrix XENServer, Microsoft Hyper V ו- VMware vSphere בכל סביבת hypervisor (מערכת לניהול מכונות וירטואליות). בנוסף, הוא מפשט את השימוש בממשק לניהול האחסון EMC Unisphere®, ומשמש כמרכיב חיוני בתשתית ה-VSPEX EMC, המציעה מגוון של אפשרויות הקשורות לוירטואליזציה, שרתים, רשתות, אחסון ואבטחת מידע.

עצירת עבודה בארגון - ולו לשעה אחת - עלולה לגרום לנזק משמעותי. עם זאת, פעילות רצופה כרוכה בעלות משמעותית המוגדרת כעלות תפעולית הכרחית לקיום עסק. ה-VNXe3150 בסביבה וירטואלית מאפשרת לצמצם את זמני השבתת הפעילות למינימום, ובמקביל להשיג חיסכון ניכר בהוצאות האנרגיה.

אולי יעניין אותך גם

נמרוד וקס. צילום: רועי שור

לא יודעים איפה המידע בארגון? חברת BigID הישראלית: ״הפתרון שלנו תומך ברגולציות פרטיות״ 

חברת BigID היא חברה אמריקאית-ישראלית שפיתחה פלטפורמה למיפוי המידע בארגון. לפי נמרוד וקס, שותף מייסד ומנהל המוצר בחברה, המוצר תורם ערך להתמודדות עם רגולציות פרטיות וכן עוזר להתמודד גם עם מתקפות כופר. ראיון מיוחד