מטריקס תתפעל את הממל"ת

החל ב-1 לינואר, 2014 מתפעלת החברה את מרכז המבצעים לאבטחת תעופה כקבלן ראשי. ההסכם הוא ל-7 שנים בהיקף מוערך של 10 מליוני שקלים

נמל התעופה בן גוריון - ויקיפדיה (Amit Moscovich)

חטיבת הביטחון של מטריקס זכתה במכרז לתפעול הממל"ת (מרכז המבצעים לאבטחת תעופה), ל-7 השנים הקרובות, בהיקף כספי הנאמד בלמעלה מ- 10 מיליון שקל, החל ב- 1 לינואר, 2014.

מרכז המבצעים לאבטחת תעופה (הממל"ת), הוקם באפריל 2007, באגף הביטחון של משרד התחבורה ומטרתו לרכז את הטיפול הביטחוני בבקשות לכניסה למרחב האוירי של מדינת ישראל ואבטחה של שירותי תחבורה. בין תפקידיו של הממל"ת, ניתן למנות, מתן אישורי הגעה לכלל הטיסות המבקשות לנחות בישראל, או המבקשות לחצות את מרחבה האווירי, טיפול באירועים תעופתיים ביטחוניים חריגים בזמן אמת וגיבוש תמונת מצב עבור גורמי הביטחון השונים.

מטריקס תפעלה את הממל"ת ב- 5 השנים האחרונות כספקית משנה וכאמור מינואר 2014 הפכה לספק הראשי של הפרוייקט. צוות מיומן ומקצועי של 12 עובדי מטריקס מתפעל את מערכת הבקרה ואת הנוהל שהוכתב על ידי הממל"ת בפועל.

"הזכייה במכרז לתפעול הממל"ת מצביעה על מגמת ההתרחבות של החטיבה שלנו בכל הנוגע לתפעול מוצבי שליטה בתחום הביטחוני והפרה-בטחוני. בחטיבת הביטחון של מטריקס הצטבר לאורך השנים ניסיון, ידע, מקצועיות וכח אדם איכותי ויחד כל המרכיבים האלו מתורגמים לניהול ולביצוע של פרוייקטים קריטיים ורחבי היקף, בצורה המקצועית ביותר", אמר ירון רז, מנהל חטיבת הביטחון והייעוץ האסטרטגי במטריקס.

אולי יעניין אותך גם