"לומד דברים חדשים"

משתמש חדש בפייסבוק, עוזר הרמטכ"ל לשעבר שהודח מצה"ל, אל"מ ארז וינר, פירסם לראשונה סטטוס ברשת החברתית: "גם אם העיתוי לא היה מתוזמן, למי שמצוי בפרטים, הרי שכל מעשינו בספר נכתבים" כותב וינר

אל"מ ארז וינר, עוזרו של הרמטכ"ל לשעבר גבי אשכנזי, שהודח מצה"ל לפני מספר שבועות בעקבות פרשת הרפז ודו"ח מבקר המדינה בעניין, פרסם סטטוס ראשון ברשת החברתית: "אחרי 26 שנים מרתקות ומספקות בצבא ההגנה, בדרך לפשוט מדים ולהפוך לאזרח מן המניין" כותב וינר.

"גם אם העיתוי לא היה מתוזמן, למי שמצוי בפרטים, הרי שכל מעשינו בספר נכתבים. על הרקע והסיפור האחר נרחיב בהזדמנות אחרת. לומד דברים חדשים, מאיך ללבוש בגדים שלא בצבא ירוק ועד לשימוש ברשתות החברתיות כגון זו. התנסויות מעניינות. יותר מהכל, לומד ומתחבר למשפחתי הנהדרת וילדי המקסימים, בייחוד התוספת הוורודה מהשנה האחרונה. מחפש אתגרים חדשים, שבטוח שישנם ומשוכנע שיימצאו במהרה. בהצלחה לכולם ובריאות טובה."

כאמור, הרמטכ"ל בני גנץ הדיח את וינר מצה"ל לאחרונה לאחר פרסום הדו"ח של מבקר המדינה בנושא פרשת הרפז, וכעת בוחנים בצה"ל את האפשרות לקיים נגדו הליכים פליליים בגין איסוף חומר מכפיש על שר הביטחון ברק יחד עם בועז הרפז.

אולי יעניין אותך גם

צילום: Alex Milan Tracy/Sipa USA via REUTERS

מלכוד 22: הביון הרוסי לומד מהתראות הסייבר של המערב

מערכי הסייבר של ארה״ב ובריטניה פרסמו בשנה שעברה התראה משותפת בנוגע לניסיונות תקיפה מקוונים של ארגונים המקושרים לכאורה לביון הרוסי. כעת, נטען שהארגונים משתמשים במידע שפורסם לשינוי טקטיקות ההתקפה