"לומד דברים חדשים"

משתמש חדש בפייסבוק, עוזר הרמטכ"ל לשעבר שהודח מצה"ל, אל"מ ארז וינר, פירסם לראשונה סטטוס ברשת החברתית: "גם אם העיתוי לא היה מתוזמן, למי שמצוי בפרטים, הרי שכל מעשינו בספר נכתבים" כותב וינר

אל"מ ארז וינר, עוזרו של הרמטכ"ל לשעבר גבי אשכנזי, שהודח מצה"ל לפני מספר שבועות בעקבות פרשת הרפז ודו"ח מבקר המדינה בעניין, פרסם סטטוס ראשון ברשת החברתית: "אחרי 26 שנים מרתקות ומספקות בצבא ההגנה, בדרך לפשוט מדים ולהפוך לאזרח מן המניין" כותב וינר.

"גם אם העיתוי לא היה מתוזמן, למי שמצוי בפרטים, הרי שכל מעשינו בספר נכתבים. על הרקע והסיפור האחר נרחיב בהזדמנות אחרת. לומד דברים חדשים, מאיך ללבוש בגדים שלא בצבא ירוק ועד לשימוש ברשתות החברתיות כגון זו. התנסויות מעניינות. יותר מהכל, לומד ומתחבר למשפחתי הנהדרת וילדי המקסימים, בייחוד התוספת הוורודה מהשנה האחרונה. מחפש אתגרים חדשים, שבטוח שישנם ומשוכנע שיימצאו במהרה. בהצלחה לכולם ובריאות טובה."

כאמור, הרמטכ"ל בני גנץ הדיח את וינר מצה"ל לאחרונה לאחר פרסום הדו"ח של מבקר המדינה בנושא פרשת הרפז, וכעת בוחנים בצה"ל את האפשרות לקיים נגדו הליכים פליליים בגין איסוף חומר מכפיש על שר הביטחון ברק יחד עם בועז הרפז.

אולי יעניין אותך גם

משרד התובע המחוזי של דרום ניו יורק, ארכיון. צילום: REUTERS/Andrew Kelly

ארה״ב: גילויים חדשים בפרשת סולארווינדס

מחלקת המשפטים האמריקנית שחררה רשימה של משרדי תובעים פדרליים ברחבי המדינה שנפגעו במתקפה. החשש מתמקד בניו יורק, בה נפרצו כ-80% מחשבונות הדוא״ל בכל ארבעת המשרדים