כנס סייברטק 2014: נשלמות ההכנות לאירוע

עשרות המציגים כבר הציבו את הביתנים, וההכנות האחרונות לפתיחת כנס סייברטק עומדות להסתיים. תיכף זה מתחיל!

הביתנים כבר כמעט הושלמו, הכנת האולם עומדת להסתיים והעמדות מוכנות. כנס סייברטק 2014 ייפתח הבוקר בגני התערוכה בתל אביב.

בין האורחים - נשיאים וסגני נשיאים של חברות ענק בינלאומיות (כולל סטיב מילס סגן נשיא IBM ויוג'ין קספרסקי מייסד חברת קספרסקי), וכן שרים וראשי תחום הסייבר בארגונים לאומיים מעשרות מדינות.

המשלחת האמריקאית לכנס מונה למעלה מ-50 אנשים והיא כוללת גורמי סייבר בבית הלבן ובמשרד להגנת העורף, שיישאו דברים בכנס. בין המשלחות הגדולות הנוספות גם משלחת מקוריאה הדרומית שכוללת כ-17 אנשים ומשלחת ממקסיקו שכוללת 12 בכירים מכל הארגונים הלאומיים.

כנס סייברטק הוא יוזמה של מערכת ישראל דיפנס והוא נערך בחסות מטה הסייבר הלאומי במשרד ראש הממשלה, בראשות ד"ר אביתר מתניה, ובחסות משרד החוץ ומשרד הכלכלה. אוניברסיטת בן גוריון בנגב שותפה בכנס, שבמהלכו תושק קריית הסייבר הלאומית באר שבע תחת שם חדש. בכנס צפויות גם הכרזות רבות משמעות של תאגידי ענק בינלאומיים. יו"ר הכנס הוא ראש האגף האזרחי במטה הסייבר הלאומי, רמי אפרתי.

משב הפתיחה של הכנס ייערך בהשתתפות ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ראש מטה הסייבר הלאומי, ד"ר מתניה, וסגן נשיא IBM העולמית, סטיב מילס. לאחר מכן, ראש הממשלה ייפגש עם נציגים מ-70 חברות סטרטאפ בתחום הסייבר וישיק את המיתוג החדש של באר שבע כבירת הסייבר. במהלך התערוכה תציג חברת החשמל את מיזם "סייבר ג'ים" במיצג ענק, ותיערך תחרות האקרים ארצית בחסות סימנטק ובינת. בשני ימי הכנס והתערוכה הביטחו את מקומם עד כה למעלה מ-5000 אנשים.

בתערוכת הענק שתיערך בביתן 1 של מרכז הירידים יציגו כ-150 חברות מכל העולם, כולל כ-70 חברות סטרטאפ בהיכל סטרטאפים מיוחד, שבו כל חברה בתחילת הדרך תציג את חזונה במשך חמש דקות. עשרות צוותי תקשורת בינלאומיים יסקרו את הכנס לכלי תקשורת בכל רחבי הגלובוס. אישים נוספים שידברו בכנס: גיל שווייד מייסד צ'ק פוינט, ד"ר ארנה ברי סגנית נשיא מ-EMC, סמיר קפוריה סגן מ-Symantec וסגני נשיא מחברות כמו HP, סיסקו, לוקהיד מרטין ותאגידים נוספים.

אולי יעניין אותך גם