כנס לקחים טכנולוגיים מיוה"כ

מאות אנשים הגיעו ביום ב' לאתר ההנצחה של חיל השריון לכנס ייחודי בנושא הלקחים הטכנולוגיים ממלחמת יום הכיפורים, שנערך על ידי ישראל דיפנס במלאת 40 שנה למלחמה.

מאות אנשים הגיעו ביום ב' לאתר ההנצחה של חיל השריון לכנס ייחודי בנושא הלקחים הטכנולוגיים ממלחמת יום הכיפורים, שנערך על ידי ישראל דיפנס במלאת 40 שנה למלחמה. יו"ר הכנס הוא אל"מ מיל אמנון בן דוד.

הכנס נפתח בהרצאה של שר הביטחון והרמטכ"ל לשעבר, שאול מופז, שהתעכב על המחדל המודיעיני שגרם לאי מוכנותו של הצבא למלחמה ועל התמורות שחלו בנושאי המודיעין בכללותו; "מאז המלחמה, הציבור הישראלי בוחן את הצבא ואת מפקדיו בזכוכית מגדלת, ובצדק", אמר. מופז הוסיף ודיבר על יחסי הדרג המדיני והדרג הצבאי לפני המלחמה ואחריה ואמר, כי נכון להיום ברור כי הצבאי כפוף למדיני וכי השניים אינם מהווים מקשה אחת.

בין המרצים הנוספים אלופים ובכירים רבים בתעשיות הביטחוניות ובהם יו"ר רפאל, איציק גת, והאלופים אהרון פרקש-זאבי, הרצל בודינגר, דודו בן בעש"ט, יצחק בריק ונוספים. ראש מו"פ לשעבר, תא"ל שמואל יכין, שעומד בראש מטה היבשה בתעשייה האווירית, מוביל מושב מיוחד בכנס.

אולי יעניין אותך גם

ראש המוסד לשעבר: "ביידן לא התחייב שימנע מאיראן להיות מדינת סף גרעינית"

דני יתום מהכנס הביטחוני של תדמור. באדיבות משרד תדמור לוי ושות'

ראש המוסד לשעבר: "ביידן לא התחייב שימנע מאיראן להיות מדינת סף גרעינית"

אלוף (מיל׳) דני יתום, ראש המוסד לשעבר, דיבר במפגש סגור שערך הדסק הביטחוני וה-HLS במשרד תדמור לוי ושות', בראשו עומד עו"ד שמעון אבירן, לשעבר סגן היועמ"ש למערכת הביטחון