יש זוכים בסטארטאפ בוטקמפ ישראל

קרן ההון סיכון הבריטית סושי ונצ'ר פרטנרס הכריזה על חברות ההזנק הישראליות שיכנסו לתוכנית ההאצה היוקרתית של הקרן

(צילום מסך)

קרן ההון סיכון הבריטית סושי ונצ'ר פרטנרס הכריזה על הקמת מאיץ מיזמי ההייטק "סטארטאפ בוטקמפ ישראל" באוגוסט 2012, ומאז עסקו מנהליה במיון והערכת המיזמים הרבים שפנו במטרה להצטרף לתכנית הזנק בת 3 חודשים, המתקיימת במקביל גם בערים נוספות באירופה. באירוע חגיגי שהתקיים בתחילת השבוע (א', ה- 13/1/13) באודיטוריום מעבדות ה-R&D  של חברת IBM בחיפה, חשפה הקרן את החברות שירכיבו את המחזור הראשון של התכנית, הצפוי לצאת לדרך ב- 27/1/13:
 
Pixtr  - אפליקציה סלולרית לתיקון ושיפור תמונות, המתמקדת בשלב הראשון בשיפור חזות ותווי פנים.

VoiceItt – מפתחת מנוע מוגן פטנט לזיהוי אינטונציית דיבור והקשרים, לפיתוח מהיר של אפליקציות מופעלות קול.

Tribzi  - פלטפורמה לשיתוף והעברת מידע צרכני, שבה הצרכנים מציגים מוצרים שרכשו והופכים לחלק אינטגרלי ממערך המיתוג והשיווק של העסק.

Thingies – פלטפורמה חברתית מבוססת משחק שבה המשתמשים מבצעים סחר חליפין באמצעות גניבת אייטמים זה מזה.

VideoStir  - מערכת חינמית המאפשרת הוספת קליפ קצר בקלות לכל אתר אינטרנט, בין היתר לבניית דובר וירטואלי, לשימוש במערך המכירות, השירות וההדרכה של העסק.

StartupMotion - הדור החדש של פלטפורמה לשימוש עסקי או פרטי בגיוסי מימון באמצעות האינטרנט והרשתות החברתיות.

VeryMe – טכנולוגיה מוגנת פטנט לשמירה על זהותם הווירטואלית של המשתמשים, המאפשרת לזהות האם המשתמש מולנו הזדהה נכונה או משתמש בזהות גנובה.

Thename.is – טכנולוגיה ליצירת פרסומת המציגה את המשתמש ע"י איתור ואיסוף מידע קיים על אנשים ברשת. פתרון אופטימלי לפגישות עסקים, אתרי dating וכד'.

בסטארטאפ בוטקמפ ציינו כי הם עומדים כעת במגעים אחרונים עם חברות נוספות, שישלימו את המחזור הראשון למסלול.

במהלך האירוע הציגו יו"ר קרן סושי ונצ'ר פרטנרס, פול-רנה אלברטיני ומנכ"ל הקרן שחר נמר את פעילות סושי ונצ'ר פרטנרס ולאחר מכן נחשפו החברות המשתתפות בתכנית במצגות קצרות ונערכו מפגשי שולחן עגול בין נציגי החברות לבין המנטורים, יזמי ההייטק המובילים בישראל, שילוו אותם בצעדיהם הראשונים.

 "בחודשים האחרונים סקרנו עשרות חברות ומיזמים שפנו אלינו להצטרפות לתכנית" סיפר אלברטיני, "והבחירה בהחלט לא הייתה קלה. אין ספק שמדובר במדגם מייצג של החדשנות הטכנולוגית המובילה שמאפיינת את מדינת ישראל ואני מאמין שבזכות היתרונות שמציעה התכנית, ובזכות קשרי המשקיעים שסושי ונצ'ר פרטנרס מביאה עמה, נראה את החברות הללו מבצעות התקדמות משמעותית כבר בתקופה הקרובה".
 
עם כניסתה לתכנית תזכה כל חברה מבין המשתתפות בהשקעה ראשונית של 15,000 אירו, שטח משרדי בחינם למשך חצי שנה, ותוכנות ושירותים משלימים בשווי של 150,000 אירו. בנוסף יקבלו הסטארטאפיסטים גישה ישירה ליותר משמונים מנטורים נבחרים, כולל יזמים סדרתיים שכבר עשו אקזיטים בעבר, משקיעים פרטיים, ומנהלים בכירים מחברות בינלאומיות.
 
כמו כן מספקת סטארטאפ-בוטקמפ גישה לרשת נרחבת של אנשי קשר ברחבי העולם ולקרנות הון סיכון. התכנית בת שלושת החדשים מגיעה לסיומה עם אירוע הדמו, שיתקיים ב- 25 באפריל, בו יציגו החברות את הפיתוחים שלהם בפני קהל בינלאומי של משקיעים פוטנציאלים.
 

אולי יעניין אותך גם