יו"ר דירקטוריון חדשה לתעש

עו"ד ניצה פוזנר תכהן כיו"ר התעשייה הצבאית

שר הביטחון אהוד ברק ושר האוצר יובל שטייניץ אישרו: עו"ד ניצה פוזנר תכהן כיו"ר התעשייה הצבאית. עו"ד פוזנר מכהנת כחברה בדירקטוריון התעש למעלה משנה.

עו"ד ניצה פוזנר, שותפה בכירה במשרד עורכי הדין צדוק ושות', מתמחה בתחומי המשפט המסחרי, בנקאות וחדלות פירעון.

לפני כשלושה שבועות, דירקטוריון התעש בחר בעו"ד פוזנר, לאור הנחייה של רשות החברות לדירקטוריון לבחור ביו"ר לחברה מקרב חברי הדירקטוריון.

עו"ד ניצה פוזנר, שותפה בכירה במשרד עורכי הדין חיים צדוק ושות' ומתמחה בתחומי משפט מסחרי, בנקאות וחדלות פירעון.

מינוי עו"ד ניצה פוזנר לתפקיד אושר בחתימתם של שר האוצר יובל שטייניץ ושר הביטחון אהוד ברק לאחר שועדת שפניץ- לאישור בכירים בשירות הציבורי - אישרה את כשירותה לתפקיד. לפני כשנה החליטה הממשלה שלא להאריך את כהונתו של היו"ר הפורש, אבנר רז.

בתעש הוכנה תכנית התייעלות מקיפה, אך ביצוע התכנית הושהה עד להחלטת שר הביטחון ושר האוצר בקשר לעתידה של החברה. בתחילת השנה הוחלט למזג את החברה עם רפאל, אולם מה שעיכב את אישור המיזוג זו דרישה של רפאל שהממשלה תערוב לכך שחובות העבר של התעש לא יפגעו ברווחיות החברה. כמו כן, דרשה רפאל לקבל מידע מדויק על היקף החובות של התעש.

בשבועות האחרונים שב משרד האוצר לבחון אפשרות של הפרטת החברה.

אולי יעניין אותך גם

BIGSTOCK/Copyright: AndreyPopov

המחיר האמיתי של מתקפות כופרה

מסקר שערכה חברת סייבריזן עולה כי 50% מהחברות חוו תקיפה כופר בשנה האחרונה, 46% מהארגונים ששילמו את הכופר לא קיבלו את המידע חזרה בשלמותו ו 80% מארגונים שהחליטו לשלם חוו מתקפה נוספת