חיים עמית מצטרף ל"ישראל דיפנס"

היזם ואיש המדיה

חיים עמית

  "ישראל דיפנס" מתפתחת: חיים עמית נכנס כמשקיע שותף בקבוצת התוכן המתמחה בתחומי הביטחון והטכנולוגיה בישראל.

עמית ייסד בשנת 1978 את קבוצת "טכנולוגיות", והקים בהמשך את מכללת "היי-טק". כמו כן היה ממקימי חברת המחשבים WE!. החברות שהקים נמכרו על ידו במהלך העשור שעבר.

קבוצת התוכן "ישראל דיפנס" שייכת לחברת ארומדיה ישראל בע"מ, שהוקמה על ידי עמיר רפפורט באפריל 2010. הקבוצה מוציאה לאור את המגזינים "ישראל דיפנס" בעברית ובאנגלית, וכן ספרים, פוסטרים ומגזינים תקופתיים בנושאים כמו HLS וסייבר. בנוסף, מפעילה החברה אתרי אינטרנט בנושאי ביטחון וטכנולוגיה, ויוזמת כנסים וסדנאות מקצעויות מהמובילים בישראל. בקרוב תעלה לאוויר גם תכנית טלביזיה של "ישראל דיפנס", באנגלית, בערוץ בינלאומי.

השותפות החדשה תאפשר ל"ישראל דיפנס" להתפתח בכל תחומי פעילותה ובתחומים נוספים. חיים עמית יכהן כדירקטור בהנהלת החברה ויהיה שותף בפיתוחה. מנכ"ל החברה הוא דרור מגל, לשעבר סמנכ"ל מכללת רמת גן.

רפפורט אמר כי ההשקעה החדשה והרוח היזמית של עמית יסייעו להגשים את חזון החברה. עמית אמר כי הוא נרגש להצטרף לקבוצת "ישראל דיפנס" שזוכה להערכה רבה ולחשיפה יוצאת דופן בארץ ובעולם.

 

ויכהן כדירקטור בהנהלת החברה

אולי יעניין אותך גם

bigstock

״חוק התקשורת הדיגיטלית - פגיעה קשה בפרטיות ובהגנה על המידע של אזרחי ישראל״

ארגוני החברה האזרחית מציינים בפנייה למשרד האוצר במכתבם המשותף כי נוסף על חוק תקשורת דיגיטלית, טיוטת חוק ההסדרים כוללת נושאים נוספים בעלי השלכות על הפרטיות והגנת הסייבר של הציבור, כגון שימוש בטכנולוגיות פרטיות-מסחריות לניטור מיקום המשתמש לצורך תחבורה ציבורית והרחבת השימוש בארנקים ואמצעי תשלום דיגיטליים בתחום הפיננסים