חומות של חסימה

חברת Lymtech הציבה לאחרונה מספר מערכות חסימת תדרים שפיתחה, בבתי כלא ברחבי העולם

חברת Lymtech הציבה את המערכות שלה בחודשים האחרונים בארבעה בתי כלא ברחבי העולם, שני בתי כלא באפריקה ושני בתי כלא באמריקה הלטינית.

החברה שמתמחה במערכות חסמים סלולריים (Jammers) וחסמים רגילים, הציבה את מערכות החסימה שנשלטות מרחוק CH100J בנויות לעבוד 24/7 ומשבשות לחלוטין כל שימוש אפשרי בטלפונים סלולריים בתוך כותלי בית הסוהר.

"המערכות הותקנו בגדרות ההיקפיות של בתי הכלא והן יודעות לחסום שטח מסוים נתון ומטרים בודדים מעבר לו כבר ניתן לעשות שימוש מלא בפלאפונים" אומר חיים מאירוביץ' מנכ"ל Lymtech "אנחנו מפתחים מגוון של פתרונות החל מחסמים לחדרים קטנים, אולמות, מזוודות ג'יימס בונד, מערכות לרכב ועוד. כל המערכות מפותחות ומיוצרות כאן בארץ בהתאמה אישית לפי דרישות הלקוח. ישנן למשל גם מערכות שחוסמות שידורי GPS ומאפשרות לאדם מסוים פשוט להיעלם".

לדברי מאירוביץ' מנתוני הפנטגון עולה כי מעל 90 אחוזים מהמטענים שמופעלים מרחוק כיום, מופעלים בעזרת טלפון סלולרי. "זה זול, זה זמין וזה פשוט להפעלה. מכיוון שגם יותר קל לחסום את התדרים של הטלפונים הסלולריים, הגורמים העוינים משקיעים יותר מחשבה בהפעלת המטענים ומשתמשים בין היתר גם במכשירי קשר, גם לכך אנחנו מספקים פתרון".

החברה נמצאת כרגע במגעים מתקדמים עם צבא במזרח אסיה לאספקה של ציוד לשימוש כוחות לוחמים בשטח. בעבר Lymtech ספיקה לצבא באותה מדינה מאות יחידות של חסמים.

אולי יעניין אותך גם

דעה | ישראל הרסה את השם של מערכות ההגנ״א הרוסיות - וזה פוגע במכירות 

הצבא הרוסי התחיל להלל את מערכות ההגנ״א שלו בסוריה ללא הוכחות להצלחות. למה עכשיו? פשוט. המערכות הרוסיות לא עוצרות את הישראליות והאמריקאיות ולקוחות התעשייה הרוסית מתחילים לשאול שאלות