חוזה של 99 מיליון דולר לגילת

החברה תספק למשרד התקשורת בקולומביה פתרונות גישה לתקשורת ואינטרנט לקהילות מרוחקות ובתי ספר באזורי פריפריה.

התקנה של גילת בקולומביה - palmira.olx.com.co

חברת גילת רשתות לוויין מדווחת היום (ה') על זכייה בפרויקט הנאמד ב- 99 מיליון דולר לתקופה של כשלוש שנים וחצי. חתימת ההסכם לביצוע הפרויקט צפויה בזמן הקרוב.

במסגרת הפרויקט הלאומי לאספקת שירותי תקשורת לאזורי פריפריה בקולומביה (Kioscos Digitales project) , גילת תספק למשרד המידע, הטכנולוגיה והתקשורת בקולומביה (MINTIC) שירותי גישה לתקשורת ואינטרנט הכוללים פריסה, הטמעה, וקישוריות לקהילות מרוחקות ובתי ספר באזורי פריפריה במדינה. זאת, כחלק מיישום השלב השני של הפרויקט הלאומי (Kioscos Phase 2/VIVE DIGITAL project).

משרד המידע, הטכנולוגיה והתקשורת הקולומביאני הינו לקוח רב שנים של גילת, אשר הקימה עבורו רשת תקשורת העושה שימוש במערכות ,SkyEdgeII VSAT הכוללת את SkyEdge II WebEnhance ומספקת שירותי תקשורת לקרוב ל-4,000 קהילות מרוחקות ובתי ספר בפריפריה.

הפרויקט הנוכחי, המוערך בכ-99 מיליון דולר, כולל התקנה והטמעה של אתרי טלפוניה ואינטרנט באזורים כפריים בתוך 10 חודשים, וכן מתן שירותי קישוריות ושירותי הדרכה במשך 3 שנים ליותר מ-1,900 אתרים דיגיטליים (Digital Kiosks) בשני אזורים במדינה.

"אנו שמחים מאוד על זכייתנו בפרויקט זה ועל כך שביכולתנו לסייע למשרד המידע, הטכנולוגיה והתקשורת של קולומביה לספק שירותי טלפוניה וגישה לאינטרנט כחלק ממחויבותו להבטחת תשתית דיגיטלית, פיתוח ותעסוקה לאזרחי המדינה באזורי הפריפריה", אמר ארז ענתבי, מנכ"ל גילת רשתות לוויין.

"אנו גאים על כך שגוף כמו משרד המידע, הטכנולוגיה והתקשורת הקולומביאני ממשיך ונסמך על היכולות של גילת לספק טכנולוגיה ושירות בסדרי גודל ובהיקפים כפי שנדרש בפרויקט זה".
התוכנית להקמת אתרי טלפוניה וגישה לאינטרנט הינה יוזמה של משרד המידע, הטכנולוגיה והתקשורת בקולומביה אשר שם לו למטרה לספק נקודות גישה לחיבור אינטרנט לכל אזורי האוכלוסייה בקולומביה בהם מתגוררים יותר מ-100 איש עד 2014.

הפרויקט הלאומי מתמקד באזורי פריפריה ובאזורים מרוחקים כחלק מהמטרה להבטיח חשיפה מלאה של ילדים, בני הנוער והמבוגרים בקולומביה לעולם הדיגיטלי.

אולי יעניין אותך גם

נמרוד וקס. צילום: רועי שור

לא יודעים איפה המידע בארגון? חברת BigID הישראלית: ״הפתרון שלנו תומך ברגולציות פרטיות״ 

חברת BigID היא חברה אמריקאית-ישראלית שפיתחה פלטפורמה למיפוי המידע בארגון. לפי נמרוד וקס, שותף מייסד ומנהל המוצר בחברה, המוצר תורם ערך להתמודדות עם רגולציות פרטיות וכן עוזר להתמודד גם עם מתקפות כופר. ראיון מיוחד